Trwa ładowanie...
jonny greenwood
31-12-2012 11:03

''Mistrz'': Niepublikowany, mistrzowski Jonny Greenwood

Share
''Mistrz'': Niepublikowany, mistrzowski Jonny Greenwood
d7do3q5

Do sieci trafiła muzyka do filmu *"Mistrz" autorstwa Jonny'ego Greenwooda z Radiohead. W tym niepublikowane wcześniej nagrania.*

Studio The Weinstein Company zamieściło soundtrack na swojej stronie. Poza utworami, które wypełniły płytę, znalazły się tam także inne kawałki, które na potrzeby obrazu skomponował muzyk. Są wśród nich inna wersja "Able Bodied Seamen" czy nowy numer zatytułowany "Sweetness Of Freddie".

Historia "Mistrza" rozgrywa się w Ameryce po II wojnie światowej i skupia na charyzmatycznym intelektualiście (Philip Seymour Hoffman), który tworzy swoją organizację religijną. Jego prawą ręką zostaje młody włóczęga (Joaquin Phoenix). W miarę jak zaczynają zyskiwać coraz więcej zwolenników, mężczyzna zaczyna wątpić w to, co wyznaje i w swojego mentora. W obrazie występują także Amy Adams i Laura Dern. Dzieło Paula Thomasa Andersona trafiło do naszych kin w listopadzie.

Jonny Greenwood wcześniej napisał muzykę do filmów "Musimy porozmawiać o Kevinie" i "Norwegian Wood". Jego dorobek z Radiohead zamyka "The King Of Limbs" z 2011 roku.

d7do3q5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7do3q5
d7do3q5