Trwa ładowanie...
młody mesjasz

"Młody Mesjasz": Takiego filmu nie było od czasu Pasji [WIDEO]

Share
"Młody Mesjasz": Takiego filmu nie było od czasu Pasji [WIDEO]
Źródło: getty
dpmfzp9

Od czasu "Pasji" nie było filmu, który miałby szansę tak poruszyć ludzkie serca. - "Młody Mesjasz" to wielka duchowa przygoda. Umacnia wiarę, wzrusza do głębi, pozwala zrozumieć. Ten film powinien zobaczyć każdy wierzący - czytamy w Dobrych Nowinach. Sam reżyser, Cyrus Nowrasteh podsumowuje swój film mówiąc - Jako człowiek wierzący ufam, że "Młody Mesjasz" będzie "Pasją" dla całej rodziny. Zapraszamy na premierę zwiastuna tego niezwykłego filmu. Możecie zobaczyć go tylko u nas.

"Młody Mesjasz" to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą mu zadać sobie pytanie: kim jestem?

dpmfzp9

Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie pytania: Jakim dzieckiem był Jezus? Czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? Czy mieli wątpliwości? Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył?

Twórcy ekranizacji we współpracy z biblistami przez wiele lat szczegółowo dopracowywali scenariusz. W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy znani z hollywoodzkich produkcji: Sean Bean (Gra o Tron, Trylogia: Władca pierścieni, Troja, Jupiter, Marsjanin) oraz David Bradley (Gra o Tron, Harry Potter). Całości dopełniają znakomite zdjęcia (Joel Ransom) i muzyka nominowanego do Oskara za film Pasja Johna Debneya.

Film "Młody Mesjasz" trafi do polskich kin 6 maja 2016 roku

dpmfzp9

Podziel się opinią

Share
dpmfzp9
dpmfzp9