Trwa ładowanie...
d163edv
Aktualności

Moda na Jezusa - Syn Boży w kinach od przyszłego tygodnia!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moda na Jezusa - Syn Boży w kinach od przyszłego tygodnia!
(Monolith Films)
d163edv

Ponad 81 % Polaków deklaruje swoją wiarę w Boga, blisko połowa naszych rodaków wierzy w śmierć Chrystusa i jego zmartwychwstanie, nic więc dziwnego, że filmowe adaptacje historii ze Starego i Nowego Testamentu biją rekordy popularności. Coraz więcej celebrytów głośno mówi o swojej miłości do Chrystusa. Agnieszka Radwańska, Małgorzata Kożuchowska, Szymon Hołownia, czy Krzysztof Ziemiec nie wstydzą się wiary w Boga. 4 kwietnia na ekranach kin w całej Polsce pojawi się *Syn Boży.*

Niekwestionowanym hitem komercyjnym wśród filmów o tematyce religijnej była „Pasja” Mela Gibsona. Prawie 3,5 miliona widzów zobaczyło ten film w Polsce. Sukcesu „Pasji” od dziesięciu lat nie udało się powtórzyć żadnemu filmowi, jednak zaowocowało to ogromnym zainteresowaniem wytworni tą tematyką religijną. Kulminacją cztero i pół rocznej przygody aktorki/producentki Romy Downey i producenta Marka Burneta na planie serialu „Biblia” jest wchodzący właśnie na polskie ekrany „Syn Boży”.

Zwiastun filmu:

10 godzinny serial oparty na największym bestsellerze świata – Biblii – został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez rzesze wiernych. Pierwszy odcinek wyemitowany jesienią w Polsacie zgromadził przed telewizorami ponad 3 miliony widzów. Film pełnometrażowy stanowi kulminację kariery pary producentów i ma szansę powtórzyć sukces produkcji telewizyjnej.

*SYN BOŻY (Son of God) - PREMIERA 4 KWIETNIA 2014*

d163edv

Podziel się opinią

Share

d163edv

d163edv