Trwa ładowanie...
d1gaitd

Na co do kina? Filmowe premiery 23 listopada 2018

Na co do kina w weekend? "Creed II", komedia romantyczna "Miłość jest wszystkim" i horror "Nocne istoty". Podpowiadamy na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Miłość jest wszystkim". Na pierwszym planie Mateusz Damięcki.
Kadr z filmu "Miłość jest wszystkim". Na pierwszym planie Mateusz Damięcki. (Materiały prasowe, Fot: .)
d1gaitd

Na co do kina? „Creed II” – premiera 23 listopada 2018

Adonis Creed jest nowym mistrzem wagi półciężkiej. Teraz będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła kiedyś jego rodzinę.* Na szczęście Adonis trenuje pod czujnym okiem Rocky'ego Balboa, na którego wsparcie może liczyć.* Razem z legendarnym mistrzem będą musieli stawić czoło demonom przeszłości i powrócić do korzeni.

Trailer filmu „Creed II”

Na co do kina? „Miłość jest wszystkim” – premiera 23 listopada 2018

Wanda Orzechowska (Aleksandra Adamska) zdecydowanie ma dość przedświątecznego szaleństwa. W tym roku święta Bożego Narodzenia jednak całkowicie odmienią jej życie, a na jej drodze stanie jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy (Mateusz Damięcki). Pytanie tylko – czy ta miłość będzie miała szansę się rozwinąć? "Miłość jest wszystkim" to ciepła komedia romantyczna, która ma ocieplić tegoroczne święta!

d1gaitd

Trailer filmu „Miłość jest wszystkim”

Na co do kina? „Assassination Nation” – premiera 23 listopada 2018

Miasteczko Salem. Cztery nastolatki są oskarżone o publikowanie online prywatnych informacji dotyczących członków niewielkiej, tajemniczej społeczności. Przecieki wywołują prawdziwe polowanie na czarownice, które szybko przeradza się w serię brutalnych, krwawych ataków. "Assassination Nation" to thriller w reżyserii Sama Levinsona.

d1gaitd

Trailer filmu „Assassination Nation”

Na co do kina? „Nocne istoty” – premiera 23 listopada 2018

W jednej z dzielnic Buenos Aires zaczynają mieć miejsce dziwne zjawiska – ludzie znikają bez śladu, a zmarli powstają z grobu. Aby rozwiązać zagadkę zostaje wezwanych trzech ekspertów specjalizujących się w zjawiskach paranormalnych…* "Nocne istoty" to trzymający w napięciu, a argentyński horror.*

d1gaitd

Trailer filmu „Nocne istoty”

Na co do kina? „Via Carpatia” – premiera 23 listopada 2018

Jest rok 2016. Julia (Julia Kijowska) i Piotr (Piotr Borowski) są dobrze sytuowaną parą z dużego miasta. Po ciężko przepracowanym roku marzą o wakacjach. Ich plany zmienia matka Piotra, która z dnia na dzień prosi syna aby sprowadził do Polski ojca – uchodźcę przebywającego w obozie na grecko-macedońskiej granicy. Piotr nie miał z nim kontaktu od ponad 30 lat. Mimo swoich wątpliwości i oporu Julii postanawia pokonać 2000 kilometrów i dotrzeć do obozu. Jak się okazuje pokonana droga będzie dla Julii i Piotra prawdziwie przełomowa.

d1gaitd

Trailer filmu „Via Carpatia”

Na co do kina? „Misja Yeti” – premiera 23 listopada 2018

Simon jest młodym, niezwykle dociekliwym naukowcem. Razem z szukającą przygód detektyw Nelly postanawiają wyruszyć w podróż w najwyższe góry świata aby odnaleźć legendarnego stwora Yeti. Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i wesoły ptak Jazzman. Czy dwójka ambitnych poszukiwaczy rozszyfruje wielką tajemnicę i dojdzie do spotkania z legendarnym Yeti?

d1gaitd

Trailer filmu „Misja Yeti”

d1gaitd

Podziel się opinią

Share

d1gaitd

d1gaitd