Trwa ładowanie...

Na co do kina? Filmowe premiery: "Bohemian Rhapsody" i "Suspiria" [2 listopada 2018]

Na co do kina w weekend? Początek listopada obfituje w długo wyczekiwane filmowe premiery. Do kin wchodzi biograficzny film opowiadający o życiu Freddie'go Mercury'ego "Bohemian Rhapsody", a także głośny horror "Suspiria". Najmłodsi będą mogli zobaczyć najnowszą produkcję Disney'a "Dziadek do orzechów i cztery królestwa". Podpowiadamy na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina.

Na co do kina? Filmowe premiery: "Bohemian Rhapsody" i "Suspiria" [2 listopada 2018]Źródło: Youtube.com
d9frzyk
d9frzyk

Na co do kina? „Bohemian Rhapsody” – premiera 2.11.2018

Na ten film czekali wszyscy fani zespołu Queen. "Bohemian Rhapsody" to porywająca opowieść o zespole i niezwykłym wokaliście – Freddie'm Mercurym (w tej roli Rami Malek). W filmie będziemy mogli zobaczyć każdy etap błyskotliwej kariery zespołu, który dzięki rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyt sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury'ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.

Trailer filmu „Bohemian Rhapsody”

Na co do kina? „Suspiria” – premiera 2.11.2018

"Suspiria" triumfowała we wrześniu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jest to remake kultowego horroru "Suspiria" z 1977 roku. Film opowiada o młodej baletnicy – Susie Banion (Dakota Johnson)
, która przyjeżdża do szkoły tańca w Berlinie.
Tam, jej talentem zachwyca się dyrektorka szkoły – Madame Blanc (Tilda Swinton)
. W pewnym momencie Susie odkrywa, że w szkole dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach incydentów. Młoda baletnica zaczyna podejrzewać, że prestiżowa akademia skrywa sporo mrocznych sekretów.

Trailer filmu „Suspiria”

Na co do kina? „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” – premiera 2.11.2018

"Dziadek do orzechów i cztery królestwa" to najnowszy projekt Disneya. Bohaterką opowieści jest Clara (Mackenzie foy) – dziewczyna, która szuka klucza, jaki pozwoli jej otworzyć pudełko z darem od zmarłej matki. W czasie swoich poszukiwań trafia o tajemniczej, magicznej krainy. Spotyka tam żołnierza Phillipa i razem z nim będzie mogła postawić się złej władczyni Czwartego Królestwa i zdobyć upragniony klucz. Na ekranie zobaczymy Keirę Knightley, Helen Mirren, Morgana Freemana i Matthew Macfaydena.

Trailer filmu „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”

Na co do kina? „Jeszcze dzień życia” – premiera 2.11.2018

"Jeszcze dzień życia" to pełnometrażowa animacja, która przedstawia losy korespondenta wojennego, przebywającego w zniszczonej wojną Angoli w 1975 roku. Całość oparta jest na podstawie reportaży Ryszarda Kapuścińskiego. W animacji pojawiają się elementy dokumentalne oraz wizje odwzorowujące uczucia bohatera. "Jeszcze dzień życia" miał swoją premierę na festiwalu w Cannes.

Trailer filmu „Jeszcze dzień życia”

Na co do kina? „Oblicze mroku” – premiera 2.11.2018

"Oblicze mroku" to trzymający w napięciu thriller w reżyserii Assafa Bernsteina.* Maria (India Eisley) to nieśmiała i gnębiona przez rówieśników licealistka.* Zdesperowana dziewczyna zwierza się własnemu odbiciu w lustrze. Okazuje się, że jej bliźniaczy, lustrzany obraz to w rzeczywistości bezwzględna i żądna przemocy Airam. Kiedy dziewczyny zamienią się miejscami, może dojść do nieoczekiwanych i przerażających zdarzeń…

Trailer filmu „Oblicze mroku”

Na co do kina? „Listopad” – premiera 2.11.2018

"Listopad" to oryginalna opowieść, która łączy w sobie elementy magii, czarnego humoru i romansu. Akcja filmu rozgrywa się w pogańskiej, estońskiej wsi, w której panoszą się wilkołaki i duchy. Liina (Rea Lest) – młoda dziewczyna, jest rozpaczliwie zakochana w Hansie (Jorgen Liik). Jej wielka tęsknota sprawia, że dziewczyna zamienia się w wilkołaka.

Trailer filmu „Listopad”

d9frzyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9frzyk