Trwa ładowanie...

Najlepsze seriale Disneya w Telewizji Tu i Tam

Share
Najlepsze seriale Disneya w Telewizji Tu i Tam
Źródło: Orange
d32ygol

Od 20 maja klienci korzystający z Pakietu Full Telewizji Tu i Tam będą mieli nieograniczony dostęp do seriali znanych z anten Disney XD, Disney Channel i Disney Junior. Wśród nich znajdą się m.in. takie bajki jak „Klinika dla pluszaków” czy „Blog na cztery łapy”.

W ofercie Telewizji Tu i Tam jest kilkanaście seriali produkcji wytwórni Disney. Co tydzień w Pakiecie Full będą się pojawiać nowe odcinki seriali.

Dla najmłodszych widzów w wieku przedszkolnym do wyboru są m.in. takie bajki jak „Zou” czy „Klinika dla pluszaków”. Nieco starsze dzieci znajdą tu na przykład produkcje takie jak: „Jessie”, „Blog na cztery łapy”, „Austin&Ally”, „Crash and Bernstein” czy „Z kopyta”. Seriale są dostępne w formule wideo na życzenie, można oglądać je bez ograniczeń, wiele razy, w dowolnie wybranym przez siebie momencie i na dowolnym urządzeniu.

Telewizja Tu i Tam umożliwia oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych, a także filmów czy wydarzeń sportowych kanału Orange sport na komputerze, tablecie, czy smartfonie - w dowolnym miejscu i czasie.

d32ygol

Aby skorzystać z Telewizji Tu i Tam, wystarczy zarejestrować się na www.orange.pl. Pakiety Fun i Full są dostępne wyłącznie dla klientów Orange Polska, a do pakietów Hello i Extra mogą uzyskać dostęp wszyscy zainteresowani, przy czym klienci Orange mogą kupić pakiet Extra w niższej cenie. Ponadto, klienci mogą korzystać z wirtualnej wypożyczalni z setkami filmów do wyboru. Do filmów z pakietów Extra i Full klienci usługi Orange TV mają dostęp także na ekranie telewizora.

d32ygol

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32ygol
d32ygol