Trwa ładowanie...

"Narodziny gwiazdy": Lady Gaga tłumaczy dlaczego "Shallow" stało się hitem

"Narodziny gwiazdy" to debiut reżyserski Bradleya Coopera z Lady Gagą w roli głównej. Gwiazda jest również autorką niektórych piosenek do filmu – między innymi utworu "Shallow". Utwór już stał się przebojem.

"Narodziny gwiazdy": Lady Gaga tłumaczy dlaczego "Shallow" stało się hitemŹródło: Materiały prasowe
d3v7gib
d3v7gib

"Narodziny gwiazdy" – singiel "Shallow" jest jednym z największych hitów tej jesieni

"Shallow" to piosenka autorstwa Lady Gagi. Od czasu wydania utworu jako singla promującego film "Narodziny gwiazdy", "Shallow" nie schodzi z list przebojów w USA. Obecnie znajduje się na piątym miejscu listy "Billboard Hot 100" i został ogłoszony jednym z największych hitów tej jesieni.
Lady Gaga nie ukrywa zaskoczenia, że "Shallow" odniosło sukces. Jak sama podkreśla, utwór ten "pochodzi z bardzo osobistego miejsca".

"To było naprawdę szokujące i niesamowicie, gdy obserwowałam jak ludzie chwytają się tej piosenki. Czuję, jako artystka, że to jedna z najbardziej autentycznych i szczerych piosenek, które napisałam" skomentowała gwiazda.

Lady Gaga jest również zachwycona pracą przy filmie "Narodziny gwiazdy", gdzie wcieliła się w rolę Ally – początkującej piosenkarki. "Wszyscy byli zainteresowani stworzeniem czegoś prawdomównego i uczciwego" dodała opowiadając o emocjach, które widzimy na ekranie.

"Narodziny gwiazdy" – "Shallow" jest bardzo osobistym utworem Lady Gagi

Wzruszająca scena na parkingu samochodowym przy supermarkecie miała znaczący wpływ na popularyzację utworu "Shallow". Lady Gaga stwierdziła, że to bardzo ważny moment w filmie. "To rozmowa mężczyzny i kobiety oraz moment, w którym kobieta naprawdę zostaje wysłuchana" powiedziała gwiazda w wywiadzie z Variety. "Myślę, że takie spojrzenie jest bardzo ważne dla wielu z nas. Kobiety chcą być wysłuchane".

d3v7gib

"Narodziny gwiazdy" – debiut reżyserski Bradleya Coopera

"Narodziny gwiazdy" to film opowiadający o relacji początkującej piosenkarki Ally (Lady Gaga)
i znanego muzyka country Jacka (Bradley Cooper)
. Produkcja jest debiutem reżyserskim Bradleya Coopera i już została dostrzeżona na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

d3v7gib
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v7gib