Trwa ładowanie...
14-08-2006 12:40

Natalia Oreiro powraca

Share
Natalia Oreiro powraca
dff30q2

28 sierpnia TV4 rozpocznie emisje najnowszego serialu z <a href="h,1,id,65106,osoba.html" rel="nofollow">Natalią Oreiro</a> '<a href="https://teleshow.wp.pl/jestes-moim-zyciem-6029543078995073c">Jesteś moim życiem</a>'.

Jesteś moim życiem” to historia dwojga ludzi, wywodzących się z różnych środowisk. Esperanza Munioz, la "Monita" (Natalia Oreiro)
, jest bokserką. Jej managerem i narzeczonym jest Quique (Carlos Belloso)
. Oboje mieszkają w niewielkim mieszkaniu w dzielnicy La Boca, razem z jego matką Nieves (Dalma Mielobs).

Monicie coraz bardziej przeszkadza to, w jaki sposób Quique traktuje jej karierę bokserską. Na dodatek, przegrywa jedną z walk z powodu bólu w nadgarstku. Lekarz oznajmia jej, że przez pewien czas nie będzie mogła walczyć na ringu.

Ta wiadomość szokuje ich oboje. Zaczynają poważnie zastanawiać jak zarobić na życie. "Monita" podejmuje decyzję: postanawia poszukać pracy z dala od ringu.

dff30q2

Udaje się na rozmowę o pracę w firmie Martina Quesada, wpływowego biznesmena, który odziedziczył firmę po swoim ojcu. Przeznaczenie sprawia, że oboje spotykają się przy wejściu do biura. Patrzą na siebie i natychmiast rodzi się w nich nowe uczucie.

Tak rozpoczyna się historia dwojga ludzi, wywodzących się z różnych środowisk, z jedną z najpopularniejszych par telenowel.

Już po pierwszym tygodniu emisji w telewizji argetyńskiej, telenowela stała się hitem, a każdy odcinek zbiera wysokie noty w rankingu oglądalności.

dff30q2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dff30q2
dff30q2