Trwa ładowanie...
d47ggjj
Megafon.pl
Aktualności

Natalie Portman popową gwiazdą. Zaśpiewa piosenki Sii

Natalie Portman zastąpi Rooney Marę i zaprezentuje się jako wokalistka w filmie "Vox Lux". Muzykę do obrazu przygotuje Sia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka znów zabłyśnie na dużym ekranie
Aktorka znów zabłyśnie na dużym ekranie (Materiał prasowy)
d47ggjj

Za kamerą stanie Brady Corbet ("Dzieciństwo wodza"). Akcja rozgrywać będzie się od 1999 roku aż do chwili obecnej. Bohaterką będzie odnosząca coraz większe sukcesy popowa piosenkarka Celeste. Z jej perspektywy śledzić będziemy rozmaite wydarzenia i kulturalną ewolucję XXI wieku. Na potrzeby filmu Sia, autorka przeboju "Chandelier", napisze nowe, oryginalne piosenki.

Udział w obrazie potwierdził również Jude Law. Christine Vachon i David Hinojosa z Killer Films zajmą się produkcją.

Natalie Portman ostatnio zagrała w obrazach "Planetarium" i "Song to Song". Niedawno zajęta była na planie obrazu "Anihilacja". Aktorka 9 miesięcy temu po raz drugi została mamą. Wspólnie z mężem wychowuje Alepha i Amalię.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, "OnlySee", wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój "Diamonds". Współtworzyła też utwory "Titanium" David Guetta i "Wild Ones" Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty "1000 Forms of Fear" (2014), z której pochodził hit "Chandelier".

d47ggjj

Z wynikiem ponad 5,3 miliarda streamów Sia znajduje się w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych artystów w serwisie Spotify.

W listopadzie 2017 roku ukazała się świąteczna płyta Sii, "Everyday Is Christmas".

d47ggjj

Podziel się opinią

Share
d47ggjj
d47ggjj