Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Aktualności

Natalie Portman popową gwiazdą. Zaśpiewa piosenki Sii

Natalie Portman zastąpi Rooney Marę i zaprezentuje się jako wokalistka w filmie "Vox Lux". Muzykę do obrazu przygotuje Sia.
Share
Aktorka znów zabłyśnie na dużym ekranie
Aktorka znów zabłyśnie na dużym ekranieŹródło: Materiał prasowy
dwkywq2

Za kamerą stanie Brady Corbet ("Dzieciństwo wodza"). Akcja rozgrywać będzie się od 1999 roku aż do chwili obecnej. Bohaterką będzie odnosząca coraz większe sukcesy popowa piosenkarka Celeste. Z jej perspektywy śledzić będziemy rozmaite wydarzenia i kulturalną ewolucję XXI wieku. Na potrzeby filmu Sia, autorka przeboju "Chandelier", napisze nowe, oryginalne piosenki.

Udział w obrazie potwierdził również Jude Law. Christine Vachon i David Hinojosa z Killer Films zajmą się produkcją.

Natalie Portman ostatnio zagrała w obrazach "Planetarium" i "Song to Song". Niedawno zajęta była na planie obrazu "Anihilacja". Aktorka 9 miesięcy temu po raz drugi została mamą. Wspólnie z mężem wychowuje Alepha i Amalię.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, "OnlySee", wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój "Diamonds". Współtworzyła też utwory "Titanium" David Guetta i "Wild Ones" Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty "1000 Forms of Fear" (2014), z której pochodził hit "Chandelier".

dwkywq2

Z wynikiem ponad 5,3 miliarda streamów Sia znajduje się w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych artystów w serwisie Spotify.

W listopadzie 2017 roku ukazała się świąteczna płyta Sii, "Everyday Is Christmas".

dwkywq2

Podziel się opinią

Share
dwkywq2
dwkywq2