Trwa ładowanie...
d2af1cg

''Nice Guys. Równi goście'': Ryan Gosling i Russell Crowe na tropie [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Nice Guys. Równi goście'': Ryan Gosling i Russell Crowe na tropie [WIDEO]
(mat. dystrybutora)
d2af1cg

W sieci pojawił się zwiastun komedii detektywistycznej "The Nice Guys". W produkcji w głównych rolach występują Ryan Gosling i Russell Crowe.

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili.

d2af1cg

Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

W obsadzie znaleźli się również Margaret Qually, Matt Bomer, Keith David, Beau Knapp, Kim Basinger i Jack Kilmer. Scenariusz napisali Shane Black i Anthony Bagarozz. Black ("Iron Man 3") zajął się również reżyserią. Za produkcję odpowiada Joel Silver ("Matrix", "Non-Stop").

Premiera "The Nice Guys" planowana jest na 20 maja 2016 roku.

- Czy to komedia z akcją czy thriller z żartami, jedno jest pewne: ta dwójka jest bardzo zabawna - komentuje Black. - Ta para się ludziom bardzo spodoba.

d2af1cg

Podziel się opinią

Share

d2af1cg

d2af1cg