Trwa ładowanie...
d4iuu6g

"Nie czas umierać". James Bond pojawił się podczas Super Bowl 2020

"Nie czas umierać" to już 25. część przygód Jamesa Bonda. W trakcie Super Bowl 2020 pokazano nowe sceny z nadchodzącego filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nie czas umierać". Oficjalny zwiastun 25. filmu o Jamesie Bondzie!
"Nie czas umierać". Oficjalny zwiastun 25. filmu o Jamesie Bondzie! (WP.PL)
d4iuu6g

Podczas bloków reklamowych w przerwie finału Super Bowl wyemitowano zwiastuny nadchodzących filmów. Wśród nich znalazła się m.in. zapowiedź "Nie czas umierać", najnowszej części Jamesa Bonda.

W 30-sekundowej zapowiedzi filmu mogliśmy zobaczyć aktorów, znanych z poprzednich produkcji o agencie Jamesie Bondzie.

W "Nie czas umierać" po raz piąty - i ostatni - w rolę Jamesa Bonda wcieli się Daniel Craig. Oprócz niego wystąpią również Ana de Armas, Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Naomi Harris, Ben Whishaw oraz Jeffrey Wright. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga, a za muzykę - Hans Zimmer. Główną piosenkę do filmu wykona z kolei Billie Eilish.

d4iuu6g

"Nie czas umierać" przedstawia Agenta 007, który opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. James Bond ma za zadanie uratować porwanego naukowca. Misja okazuje się jednak bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

d4iuu6g

Podziel się opinią

Share
d4iuu6g
d4iuu6g