Trwa ładowanie...
d47d2ks
Aktualności

Niezwykle wzruszający gest Patricka Stewarta

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niezwykle wzruszający gest Patricka Stewarta
(Studio Munka-SFP)
d47d2ks

To był niezwykle wzruszający gest słynnego aktora. 74-letni *Patrick Stewart, znany przede wszystkim z roli kapitana Jean-Luca Picarda w filmowej serii "Star Trek", w ramach akcji fundacji Make-A-Wish odwiedził 11-letnią Dawn Garrigus. Dziewczynka cierpi na nieuleczalną chorobę genetyczną (zaburzenia mitochondriów) i jest wielką fanką granej przez Stewarta postaci.*

Kiedy Stewart poznał historię chorej Dawn, bez wahania zgodził się zjawić na zorganizowanym w tajemnicy przed nią spotkaniu. Rodzice zaskoczonej dziewczynki twierdzili, że już dawno „nie widzieli jej tak szczęśliwej”. Polały się łzy wzruszenia, a aktor chętnie pozował do zdjęć i odpowiedział na wszystkie pytania swojej małej fanki.

Patrick Stewart/Dawn Garrigus _**fot. James Barker**_

d47d2ks

- Na początku byłam nieśmiała, nie wiedziałam, co powiedzieć. Czułam się, jakbym była na pokładzie Enterprise i rozmawiała z kapitanem. Nagle stres mnie opuścił – wyjawiała dziewczynka w rozmowie z The Huffington Post. - Byłam taka podekscytowana... Nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście.

Rodzice Dawn również nie szczędzili aktorowi ciepłych słów. Wyznawali, że ich córka jest strasznie przygnębiona przez swoją chorobę i trudno ją rozweselić, a to spotkanie podniosło ją na duchu i natchnęło ją nadzieją. - Zrobiłeś dla niej i dla nas coś, czego nigdy ci nie zapomnimy! - mówili z wdzięcznością.

d47d2ks

Podziel się opinią

Share
d47d2ks
d47d2ks