Trwa ładowanie...

''Nimfomanka'': Charlotte Gainsbourg dostaje pejcz na święta [wideo]

''Nimfomanka'': Charlotte Gainsbourg dostaje pejcz na święta [wideo]
d10diy1
d10diy1

Lars von Trier zaprezentował kolejny klip ze swojego nowego filmu, "Nimfomanka".

"Nimfomanka" to opowieść o erotycznym życiu kobiety, od urodzenia do 50. roku życia, przedstawiona z punktu widzenia głównej bohaterki Joe (Charlotte Gainsbourg), która uważa siebie za nimfomankę. Pewnego zimowego wieczoru stary kawaler, Seligman (Stellan Skarsgard), znajduje ją na ulicy półprzytomną i pobitą. Zabiera kobietę do mieszkania, gdzie pomaga jej i próbuje wyjaśnić co się stało. Joe opowiada mu historię swojego bujnego życia, bogatego w związki i zazębiające się przypadki. W filmie oprócz Gainsbourg i Skarsgarda występują także Shia LaBeouf, Uma Thurman, Willem Dafoe, Stacy Martin, Jamie Bell i Christian Slater.

W nowym klipie zatytułowanym "The Eastern and the Western Church (The Silent Duck)" K (Jamie Bell) wręcza Joe nietypowy prezent świąteczny - pejcz z napisem "Fido". Scenę można obejrzeć poniżej:

Przypomnijmy, że film wejdzie do kin w dwóch częściach, zmontowanych bez udziału Larsa von Triera. Reżyser przygotował bowiem obraz, który trwa pięć i pół godziny i z którego nie potrafił nic usunąć. Możliwe, że w przyszłości widzowie będą mogli zobaczyć dłuższą wersją filmu Duńczyka.

* Polska premiera pierwszej części planowana jest na 10 stycznia 2014 roku.*

d10diy1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10diy1