Trwa ładowanie...

Oscary 2012: Tak relacjonowaliśmy dla was uroczystą galę

Share
Oscary 2012: Tak relacjonowaliśmy dla was uroczystą galę
Źródło: oscars.org
d1x1hcy

Najważniejsza noc dla światowego show-biznesu już za nami. Oscary powędrowały do laureatów, bankiety dobiegły końca - jednym zdaniem, opadł kurz po wielkiej bitwie o uznanie Amerykańskiej Akademii Filmowej. Jak co roku spędziliśmy ją razem z wami, relacjonując uroczystą galę w Highland Center.

Od północy do 9:00 nasi dziennikarze czuwali przy komputerach na żywo komentując wydarzenia, jakie miały miejsca w sercu Hollywoodu. * śledziło razem z nami ponad 25 tysięcy czytelników, którzy wcześniej mogli *przyznać swoje własne Oscary wybranym przez siebie twórcom i produkcjom.

Okazało się, że największym uznaniem internautów cieszyły się filmy, które pojawiły się w polskich kinach na długo przed oscarową galą. Specjalnie dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z najlepszymi popisami aktorskimi i produkcjami minionego roku przygotowaliśmy krótki przegląd wydań DVD i nadchodzących premier, dzięki któremu będą mogli nadrobić zaległości.

Jak co roku zaprezentowaliśmy oczywiście specjalną galerię laureatów nagich złotych rycerzy, a dla pasjonatek (i pasjonatów) najnowszych trendów w modzie przegląd kreacji, w jakich gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie.

d1x1hcy

Po zakończeniu gali bardzo szybko opublikowaliśmy komentarze naszych felietonistów, a także pierwsze opinie dotyczące wyników rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej pochodzące z prasy polskiej i zagranicznej. Wiele kontrowersji wzbudziły wypowiedzi Agnieszki Holland po nieudanej dla siebie i swojego filmu nocy, jak również zachowanie Sachy Barona Cohena, który na czerwonym dywanie po raz kolejny szokował ubiorem i zachowaniem.

Nasze komentarze i podsumowania wzbudziły zainteresowanie nie tylko czytelników w kraju, ale także polskich mediów za oceanem. Publicystka chicagowskiego Wietrznego Radia poprosiła Serwis Filmowy Wirtualnej Polski o skomentowanie wydarzeń na czerwonym dywanie. Rękawicę podjęła nasza koleżanka, Katarzyna Kasperska, która w transmitowanej na żywo rozmowie telefonicznej opowiadała o wynikach, filmie "W ciemności" i kontrowersjach jakie wzbudziła Agnieszka Holland, a także o najbardziej ulubionych przez słuchaczy plotkach.

Zapisu wspomnianej audycji możecie posłuchać korzystając z zamieszczonego poniżej odtwarzacza:

Mamy nadzieję, że nasza praca przypadła wam do gustu i że za rok ponownie spotkamy się przy okazji kolejnej gali rozdania Oscarów. Oby tym razem polskie kino pochwaliło się nie tylko nominacją do najbardziej prestiżowej nagrody filmowej.

d1x1hcy

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x1hcy
d1x1hcy