Trwa ładowanie...

Oscary 2012: Tak relacjonowaliśmy dla was uroczystą galę

Oscary 2012: Tak relacjonowaliśmy dla was uroczystą galęŹródło: oscars.org
d3qvq62
d3qvq62

Najważniejsza noc dla światowego show-biznesu już za nami. Oscary powędrowały do laureatów, bankiety dobiegły końca - jednym zdaniem, opadł kurz po wielkiej bitwie o uznanie Amerykańskiej Akademii Filmowej. Jak co roku spędziliśmy ją razem z wami, relacjonując uroczystą galę w Highland Center.

Od północy do 9:00 nasi dziennikarze czuwali przy komputerach na żywo komentując wydarzenia, jakie miały miejsca w sercu Hollywoodu. * śledziło razem z nami ponad 25 tysięcy czytelników, którzy wcześniej mogli *przyznać swoje własne Oscary wybranym przez siebie twórcom i produkcjom.

Okazało się, że największym uznaniem internautów cieszyły się filmy, które pojawiły się w polskich kinach na długo przed oscarową galą. Specjalnie dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z najlepszymi popisami aktorskimi i produkcjami minionego roku przygotowaliśmy krótki przegląd wydań DVD i nadchodzących premier, dzięki któremu będą mogli nadrobić zaległości.

Jak co roku zaprezentowaliśmy oczywiście specjalną galerię laureatów nagich złotych rycerzy, a dla pasjonatek (i pasjonatów) najnowszych trendów w modzie przegląd kreacji, w jakich gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie.

Po zakończeniu gali bardzo szybko opublikowaliśmy komentarze naszych felietonistów, a także pierwsze opinie dotyczące wyników rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej pochodzące z prasy polskiej i zagranicznej. Wiele kontrowersji wzbudziły wypowiedzi Agnieszki Holland po nieudanej dla siebie i swojego filmu nocy, jak również zachowanie Sachy Barona Cohena, który na czerwonym dywanie po raz kolejny szokował ubiorem i zachowaniem.

d3qvq62

Nasze komentarze i podsumowania wzbudziły zainteresowanie nie tylko czytelników w kraju, ale także polskich mediów za oceanem. Publicystka chicagowskiego Wietrznego Radia poprosiła Serwis Filmowy Wirtualnej Polski o skomentowanie wydarzeń na czerwonym dywanie. Rękawicę podjęła nasza koleżanka, Katarzyna Kasperska, która w transmitowanej na żywo rozmowie telefonicznej opowiadała o wynikach, filmie "W ciemności" i kontrowersjach jakie wzbudziła Agnieszka Holland, a także o najbardziej ulubionych przez słuchaczy plotkach.

Zapisu wspomnianej audycji możecie posłuchać korzystając z zamieszczonego poniżej odtwarzacza:

Mamy nadzieję, że nasza praca przypadła wam do gustu i że za rok ponownie spotkamy się przy okazji kolejnej gali rozdania Oscarów. Oby tym razem polskie kino pochwaliło się nie tylko nominacją do najbardziej prestiżowej nagrody filmowej.

d3qvq62
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qvq62