Trwa ładowanie...
d36ne7j

Oscary 2017 – wszystkie nominowane filmy w jednym klipie. Świetna realizacja!

Oscary 2017 zbliżają się wielkimi krokami. W sieci każdego dnia pojawiają się kolejne materiały poświęcone nominowanym produkcjom. Na YouTube opublikowane zostało właśnie krótkie wideo, ukazujące fragmenty wszystkich obrazów walczących o cenną statuetkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
OScar
OScar (AFP)
d36ne7j

Ponad dwuminutowy klip składa się z kilkudziesięciu fragmentów poszczególnych produkcji wyróżnionych przez Amerykańską Akademię Filmową. Całość została zmontowana i opatrzona charakterystycznym motywem muzycznym z koncertu skrzypcowego „Lato” autorstwa Antonio Vivaldiego.

Przypomnijmy, że Oscary 2017 zostaną wręczone w niedzielę 26 lutego na uroczystej gali w Dolby Theatre w Los Angeles. Gospodarzem wydarzenia będzie amerykański komik Jimmy Kimmel.

Wielkim faworytem nadchodzących Oscarów jest najnowsze dzieło Damiena Chazelle’a – „La La Land”, które zdobyło aż 14 nominacji. Przebojowy musical powalczy m.in. o nagrodę dla najlepszego filmu. W kategorii tej o statuetkę powalczą także „Aż do piekłaDavida Mackenzie’ego, „Fences” Denzela Washingtona, „Lion. Droga do domu” Gartha Davisa, „Manchester by the Sea” Kennetha Lonergana, „Moonlight” Barry’ego Jenkinsa, „Przełęcz ocalonychMela Gibsona, „Nowy początek” Denisa Villeneuve’a oraz „Ukryte działania” Theodore’a Melfiego.

d36ne7j

Podziel się opinią

Share

d36ne7j

d36ne7j