Trwa ładowanie...
d2wb8m2

''Ouija 2'': Elizabeth Reaser gra w ouiję

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Ouija 2'': Elizabeth Reaser gra w ouiję
d2wb8m2

Elizabeth Reaser dołączyła do obsady horroru "Ouija 2".

Pierwszą część z 2014 roku zainspirowała gry o takiej samej nazwie. Składa się ona z planszy z literami, cyframi i słowami oraz trójkątnej wskazówki zamocowanej na dwóch rolkach i pionowej igły. Kiedy lekko położy się koniuszki palców na wierzchu wskazówki, ma ona poruszać się nad powierzchnią planszy i wskazywać litery tworzące przekaz. Zwolennicy gry mówią, że dzięki planszy Ouija można komunikować się z duchami zmarłych.

Realizacja filmu kosztowała 5 milionów, a przyniosła 85 milionów dolarów dochodu, więc twórcy postanowili nakręcić kontynuację. Za jej kamerą stanie Mike Flanagan, który wraz z Jeffem Howardem zajmie się scenariuszem. Annalise Basso zagra główną rolę młodej dziewczyny, której zmarł ojciec. Teraz dołączyła do niej Elizabeth Reaser.

d2wb8m2

Michael Bay, Brad Fuller i Andrew Form zajmują się produkcją z ramienia studia Platinum Dunes. Premierę zaplanowano na 21 października 2016 roku.

Elizabeth Reaser znana jest z produkcji "Saga: Zmierzch", gdzie portretowała Esme Cullen. Ma też na koncie role w serialach "Żona idealna", "Mad Men" czy "Detektyw".

d2wb8m2

Podziel się opinią

Share

d2wb8m2

d2wb8m2