Trwa ładowanie...
rooney mara
02-04-2013 18:12

''Panaceum'': Kolejne oblicze dziewczyny z tatuażem

''Panaceum'': Kolejne oblicze dziewczyny z tatuażemŹródło: Monolith Films
d1md8uf
d1md8uf

Krucha i delikatna Emily (Rooney Mara) wiedzie szczęśliwe życie u boku bogatego biznesmena z Wall Street. Martin (Channing Tatum) urzekł ją swoją osobowością, potem zaopiekował, a na końcu zostawił.

Jej życie zawala się kiedy mąż trafia do więzienia. Nagle z pięknego domu nad wodą musi przeprowadzić się do ciasnego mieszkania, zupełnie nie przystającym, do tego do czego została przyzwyczajona. Może liczyć tylko na siebie. Kolejnym przełomem w życiu Emily jest powrót męża z więzienia, który dziewczyna przypłaca wizytami u psychiatry.

"Walczy z lękami i depresją. Nie potrafi sobie poradzić ze zmianami" – wyjaśnia Mara. Jednak nic nie jest takie jak wydaje się na pozór. Enigmatyczna Emily pod fasadą subtelności i delikatności kryje swoje prawdziwe nieprzeniknione oblicze. Choroba i terapia stają się jedynie pretekstem do prowadzenia bardzo niebezpiecznej gry tajemnic i namiętności, opartej na pożądaniu i manipulacji.

Mara uznała zarówno rolę, jak i fabułę za porywające. "Musiałam przeczytać scenariusz kilka razy, ponieważ skonstruowany jest tak, że nic nie jest tym czym wydaje się być i dopiero później człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę, że coś mu nie gra" – nie kryje swoich zachwytów aktorka.

"Takich thillerów się już nie robi, to hołd dla klasyki kina. A Emily jest tak cudownie złożoną postacią. Nie dostaję zbyt wielu takich propozycji ról. Przeważnie każą mi grać dziewczynę lub żonę, drugi plan mężczyzny" – kontynuuje.

PREMIERA: 19 KWIETNIA 2013

d1md8uf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1md8uf