Trwa ładowanie...

Parker - męskie kino w Telewizji Tu i Tam

Share
Parker - męskie kino w Telewizji Tu i Tam
Źródło: Orange
dsc7goe

Czołowy twardziel filmów akcji ostatnich lat po raz kolejny udowadnia, że niestraszne mu pościgi i grad kul. Najnowszy film z Jasonem Stathamem – „Parker” - od 21 maja obejrzysz w Telewizji Tu i Tam na orange.pl w ramach oferty PREMIUM VoD.

Parker - złodziej doskonały - nie okrada biednych i nie krzywdzi tych, którzy na to nie zasłużyli. Jest twardy, nieugięty, zawsze perfekcyjnie przygotowany do kolejnego skoku. Po serii niefortunnych zdarzeń, zostaje zdradzony przez swoich towarzyszy po fachu. Odbierają mu pieniądze oraz zostawiają na pewną śmierć. Cudem udaje mu się przeżyć. Wtedy postanawia się zemścić. Pomaga mu w tym piękna i tajemnicza Leslie, w którą wcieliła się Jennifer Lopez.

Po raz pierwszy w Polsce, po raz pierwszy w wideo na życzenie - „Parker”. Mocne i zaskakujące kino akcji od 21 maja w Telewizji Tu i Tam na orange.pl.

W ramach PREMIUM VoD w Telewizji Tu i Tam co 2 tygodnie będą dostępne kolejne filmy sensacyjne amerykańskiej produkcji, które nie miały w Polsce premiery kinowej. Wśród kolejnych tytułów pojawią się „Likwidator” z legendą kina akcji - Arnoldem Schwarzeneggerem, „Twardziele” - komedia kryminalna z udziałem zdobywców Oscarów: Ala Pacino, Christophera Walkena i Alana Arkina, „Czas zemsty” z Collinem Farrelem czy „Połączenie” z Halle Berry.

* Telewizja Tu i Tam na orange.pl to serwis z dostępem do bogatej oferty telewizyjnej, w którym znajdziesz ulubione kanały tv, popularne materiały ze świata muzyki i sportu oraz bogatą bibliotekę filmów na życzenie. Wystarczy, że masz dostęp do komputera, tableta czy smartphona oraz Internetu.

dsc7goe

Podziel się opinią

Share
dsc7goe
dsc7goe