Trwa ładowanie...
24-11-2006 11:03

Paweł Małaszyński u twórców "Alfabetu mafii"

Paweł Małaszyński u twórców "Alfabetu mafii"
dhkodcj
dhkodcj

Drugiego lutego 2007 roku do kin trafi nowy polski dramat kryminalny „Świadek koronny”. Główną rolę męską w filmie zagra Paweł Małaszyński.

Scenariusz „Świadka koronnego” napisali współtwórcy hituAlfabet mafiiArtur Kowalewski i Piotr Pytlakowski razem z Wojciechem Tomczykiem - jednym z autorów serialu „Oficer”. Film reżyserują Jarosław Sypniewski i Jacek Filipiak. Producentem jest telewizja TVN.

Poza Małaszyńskim w „Świadku koronnym” zobaczymy Roberta Więckiewicza, Artura Żmijewskiego, Małgorzatę Foremniak, Urszulę Grabowskaą, Szymona Bobrowskiego, Andrzej Zielińskiego, Andrzeja Grabowskiego oraz Krzysztofa Globisza.

Świadek koronny to opowieść o twardych facetach, porachunkach i miłości… Jej głównymi bohaterami są gangster Jan Blachowski „Blacha” (Robert Więckiewicz) oraz dziennikarz Marcin Kruk (Paweł Małaszyński). Bezwzględny Blacha ujawnia swoją drugą, lepszą stronę gdy dla ratowania ukochanej żony postanawia zacząć „sypać” kolegów z gangsterskiego półświatka.

dhkodcj

Przestępca szybko staje się najbardziej chronionym świadkiem w kraju. Dotrzeć do niego udaje się jedynie dziennikarzowi Marcinowi Krukowi. Były mafiozo zgadza się na wywiad nie wiedząc ze dziennikarz chce się z nim spotkać przede wszystkim z osobistych powodów. Marcin wyrusza na spotkanie z Blachą. Towarzyszy mu operatorka kamery Iwona (Urszula Grabowska) który skrycie jest w nim zakochana. PAWEŁ MAŁASZYŃSKI W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

dhkodcj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhkodcj