Trwa ładowanie...
d1v657c

"Pewnego razu… w Hollywood": Kiedy premiera w Polsce?

"Pewnego razu... w Hollywood" to tytuł najnowszego filmu Quentina Tarantino. Produkcja oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Kiedy odbędzie się premiera filmu w Polsce?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pewnego razu… w Hollywood": Kiedy premiera w Polsce?
"Pewnego razu… w Hollywood": Kiedy premiera w Polsce? (Instagram.com)
d1v657c

"Pewnego razu… w Hollywood" - fabuła

"Pewnego razu... w Hollywood" to nowy film Quentina Tarantino. Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku. Rick Dalton, który jest gwiazdą serialu, wraz ze swoim przyjacielem Cliffem Boothem próbują osiągnąć sukces w Hollywood. Podczas ich nieobecności "Fabryka Snów" bardzo się zmieniła i mężczyźni muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

W filmie pojawia się też wątek serii morderstw popełnionych sekty Charlesa Mansona. Z ich ręki zginęła m.in. żona Romana Polańskiego, która była wówczas w zaawansowanej ciąży. W roli Sharon Tate wcieliła się Margot Robbie.

d1v657c

"Pewnego razu… w Hollywood" - obsada

W filmie pojawia się plejada gwiazdą: Brad Pitt (Cliff Booth), Leonardo Di Caprio (Rick Dalton), Margot Robbie (Sharon Tate), Al Pacino (Marvin Shwarz), Luke Perry (Scott Lander), a także polski aktor Rafał Zawierucha, który wcieli się w postać Romana Polańskiego.

"Pewnego razu… w Hollywood" - premiera

"Pewnego razu… w Hollywood" zadebiutował w amerykańskich kinach miał już 26 lipca. W Polsce film miał pojawić się 9 sierpnia, jednak oficjalna premiera została przeniesiona na 16 sierpnia..

d1v657c

Podziel się opinią

Share

d1v657c

d1v657c