Trwa ładowanie...

''Pięćdziesiąt twarzy Greya'': Charlie Hunnam żegna się z Greyem

Share
''Pięćdziesiąt twarzy Greya'': Charlie Hunnam żegna się z Greyem
d2h4r0r

*Charlie Hunnam nie wystąpi w adaptacji bestsellerowej powieści erotycznej "Pięćdziesięciu twarzy Greya".*

Ponieważ decyzja o angażu aktora do tytułowej roli w filmie nie spotkała się z entuzjazmem fanów pierwowzoru literackiego, gwiazdor postanowił wycofać się z projektu. W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez wytwórnię Universal można przeczytać, że "filmowcy i Charlie Hunnam zgodzili się, że inny aktor odegra główną męską postać". Za oficjalny powód rozstania z produkcją podano napięty grafik aktora, który związany jest z serialem "Synowie Anarchii" i udział w tej produkcji "nie pozwala mu adekwatnie przygotować się do roli Christiana Greya".

Przypomnijmy, że w filmie Hunnam miał się wcielić w tytułowego Christiana Greya, przystojnego biznesmena, który wdaje się w erotyczną relację z absolwentką uniwersytetu Aną Steele (w tej roli Dakota Johnson).

d2h4r0r

Za kamerą ekranizacji prozy E. L. James stanie Sam Taylor-Johnson. Zdjęcia miały rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu, ale start produkcji przesunięto. Johnson pozostaje w obsadzie. Partnerować jej będzie Jennifer Ehle. Premiera "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zaplanowana jest na sierpień 2014 roku.

Hunnama mogliśmy ostatnio zobaczyć w obrazie "Pacific Rim" w reżyserii Guillermo del Toro.

Trylogia, w skład której wchodzą "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Ciemniejsza strona Greya" i "Nowe oblicze Greya", stała się bestsellerem. Na cały świecie sprzedano do tej pory 65 milionów egzemplarzy powieści. W marcu 2012 autorka E. L. James sprzedała prawa do tytułu wytwórni Universal Pictures. W październiku scenarzystą produkcji został Kelly Marcel, odpowiedzialny za serial "Terra Nova".

d2h4r0r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h4r0r
d2h4r0r