Trwa ładowanie...
d3ymqpt
Aktualności

Pierwsze zdjęcie dziecka Angeliny Jolie i Brada Pitta

Share
Pierwsze zdjęcie dziecka Angeliny Jolie i Brada Pitta
d3ymqpt

Niedawno pisaliśmy o sumie, jaką za prawo do pierwszego zdjęcia dziecka najgorętszej pary Hollywood, Angeliny Jolie i Brada Pitta gotowa była zapłacić gazeta "Hello!" Dziś zdjęcie to przedostało się do Internetu. Zobacz je również u nas.

Informacja o zajściu w ciążę Angeliny Jolie ucieszyła całe rzesz jej fanów, postawiła w stan gotowości wszystkie plotkarskie gazety. Jeszcze większą sensacją okazała się wiadomość o ojcu dziecka, którym okazał się być równie „gorący” aktor, Brad Pitt.

Dni do porodu odliczano z niecierpliwością. Gdy już było bliżej niż dalej do dnia rozwiązania Angelina i jej partner udali się do Namibii, gdzie mieli spokój i nikt zza krzaka nie zaglądał im na salę porodową.

d3ymqpt

Świat obleciała informacja – Angelina Jolie urodziła córeczkę. Dziecko będzie nosić imię Shiloh Nouvel Jolie-Pitt. Mama i niemowlę czują się dobrze. Teraz czas, by ukazać malucha światu. Kto zrobi pierwsze zdjęcie, kto pierwszy wywiad…? Aktorzy i o tym pomyśleli.

Ponieważ para aktorów znana jest ze swej działalności charytatywnej pakiety ośmiu jej zdjęć zostały sprzedane brytyjskiemu magazynowi i amerykańskiej gazecie po 2 miliony każdy. Dotacja w wysokości 300 tysięcy dolarów zostanie przekazana m.in. na sprzęt dla szpitali położniczych w Namibii. * A JUŻ TERAZ ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIE DZIECKA ANGELINY JOLIE I BRADA PITTA ORAZ ICH SAMYCHA JUŻ TERAZ ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIE DZIECKA ANGELINY JOLIE I BRADA PITTA ORAZ ICH SAMYCH* Sesja zdjęciowa z udziałem szczęśliwych rodziców oraz ich pociechy ukaże się w jutrzejszym wydaniu gazety "Hello!"

d3ymqpt

Podziel się opinią

Share
d3ymqpt
d3ymqpt