Trwa ładowanie...
duie4jh
Aktualności

'Piła III' - zobacz pierwszy zwiastun

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
'Piła III' - zobacz pierwszy zwiastun
duie4jh

W sieci zadebiutował w tym tygodniu pierwszy zwiastun do trzeciej części popularnego horroru Piła. Dostępne są również pierwsze kadry z filmu.

W trzeciej część cieszącej się niesłabnąca popularnością makabrycznej ‘Piła’ psychopatyczny Jigsaw znika w związku z czym policja wszczyna szeroko zakrojone poszukiwania.

Tymczasem w opuszczonym domu do stanu świadomości powraca doktor Lynn Denlop. Od prawej ręki mordercy (jego wcześniejszej ofiary która jako jedyna przeżyła) pani doktor dowiaduje się że jej zadaniem jest utrzymanie przy życiu umiejącego mordercy do czasu gdy jego kolejna ofiara, Jeff zakończy zmagania ze swoim ‘zadaniem’.

duie4jh

Lekarka szybko orientuje się że psychopata wplątuje również ją w jedną ze swoich niebezpiecznych gier

ZOBACZ PIERWSZY ZWIASTUN OSTREJ 'PIŁY 3'
Pierwsza część piły pojawiła się w 2004 roku i bardzo szybko z mało znanego horroru za kilka milionów dolarów zamieniła się w wielki hit. Za drugą cześć filmu zabrano się z marszu i dokładnie po roku wprowadzono ją do kin. Sequel powtórzył sukces pierwowzoru.

Jaka będzie część trzecia? Tego amerykańscy kinomaniacy dowiedzą się już w Halloween. Tymczasem do polskich kin film wejdzie prawdopodobnie w styczniu.

duie4jh

Podziel się opinią

Share

duie4jh

duie4jh