Trwa ładowanie...

Piotr Stramowski: ''Scenariusz drugiego Pitbulla jest lepszy od poprzedniego'' [WIDEO]

Share
Piotr Stramowski: ''Scenariusz drugiego Pitbulla jest lepszy od poprzedniego'' [WIDEO]Źródło: mat. dystrybutora
d386mu1

Piotr Stramowski, odtwórca głównej roli w filmie „Pitbull. Nowe porządki'', w rozmowie z Wirtualną Polską zapowiedział, że pojawi się w drugiej części. Zdradził również, co myśli o scenariuszu kontynuacji.

Zdjęcia do kolejnej części „Pitbulla” w reżyserii Patryka Vegi ruszają już 5 maja, o czym poinformował nas Tomasz Oświeciński, filmowy „Strach”. Oprócz Oświecińskiego do obsady powróci również Piotr Stramowski, odtwórca roli „Majamiego”, który przyznał, że widzowie „będą mogli po raz kolejny cytować teksty Tomka”, i że jego postać „jest świetnie napisana”.

Aktor nie zdradził szczegółów związanych ze swoją postacią, ale na zakończenie wywiadu oświadczył, że jego zdaniem „scenariusz jest lepszy” niż ten, który posłużył do nakręcenia „Pitbull. Nowe porządki”.

W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” Bogusław Linda rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem.

d386mu1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d386mu1
d386mu1