Trwa ładowanie...
dnui3uf

"Polityka" Patryka Vegi bije rekordy. Zwiastun filmu numerem jeden

Zwiastun filmu Patryka Vegi "Polityka" bije rekord za rekordem polskiego internetu. Jest najchętniej oglądanym trailerem w historii. Miliony ludzi obejrzało go na YouTube i Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Film Patryka Vegi "Polityka" nie będzie tylko o politykach PiS.
Film Patryka Vegi "Polityka" nie będzie tylko o politykach PiS. (WP.PL)
dnui3uf

"Polityka" Patryka Vegi bije rekordy

"Polityka" Patryka Vegi to film, który ma wstrząsnąć polską sceną polityczną tuż przed wyborami parlamentarnymi. Samo ogłoszenie prac nad filmem bardzo zainteresowało Polaków. Im bliżej premiery, tym goręcej. Zwiastun produkcji bije wszelkie rekordy.

ZOBACZ TEŻ: "Polityka" - zwiastun głośnego filmu Patryka Vegi

Na samym portalu YouTube trailer obejrzało ponad 3,6 mln osób, a na Facebooku ponad 4 mln, co jest najwyższym wynikiem w historii. Zwiastun “Polityki” znalazł się nawet na pierwszym miejscu na karcie "Na czasie".

dnui3uf

Dodajmy też, że zapowiedź filmu nie pojawiła się na jakimś wielkim kanale. Opublikował go sam Vega na swoim kanale, który ma 12 tys. subskrybentów.

"Polityka" Patryka Vegi - data premiery, obsada

Premiera filmu "Polityka" zaplanowana jest na 4 września. Występują Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Ewa Kasprzyk, Daniel Olbrychski, Marcin Bosak, Maciej Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dnui3uf

Podziel się opinią

Share
dnui3uf
dnui3uf