Trwa ładowanie...
3d
03-03-2010 14:04

Powstaje pierwszy polski film fabularny w 3D

Powstaje pierwszy polski film fabularny w 3DŹródło: MTL Maxfilm
d2gwnzo

W Polsce powstanie pierwszy fabularny film w technologii trójwymiarowej. MTL Maxfilm rozpocznie zdjęcia latem, a film trafi do kin w przyszłym roku.

Komedię "Tylko mnie nie strasz" wyreżyseruje Ryszard Zatorski. Za produkcję filmu odpowiadać będzie Tadeusz Lampka. To twórcy, którzy wiedzą jak w Polsce nakręcić przebój.

O Ryszardzie Zatorskim prasa pisała: „Midas, co gra na uczuciach” , „Reżyser, który wabi tłumy”, „Szara eminencja polskiego filmu”, „Odkrywa gwiazdy i zmienia ich orbity”, „Co film to hit”.

To on stworzył małżeństwo Burskich, odkrył Maćka Zakościelnego, otworzył drzwi kariery Małgorzacie Kożuchowskiej. Reżyserował najlepsze polskie seriale: „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Kryminalnych”. Uczestniczył w tworzeniu takich hitów filmowych, jak: „Vabank”, „Seksmisja”, „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”.

d2gwnzo

W 2004 roku to właśnie Ryszard Zatorski wraz z Tadeuszem Lampką pokazali polskiej publiczności komedię romantyczną "Nigdy w życiu!", od której zaczęła się nowa era w polskim kinie. Ogromny sukces skłonił twórców do realizacji "Tylko mnie kochaj" a potem "Dlaczego nie!". Filmy te obejrzała rekordowa liczba widzów.

"Tylko mnie nie strasz" ma szansę powtórzyć sukces poprzednich filmów MTL Maxfilm, a gwarantują go najlepsi twórcy oraz fakt, że będzie to pierwszy film fabularny 3D realizowany w naszym kraju.

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d2gwnzo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gwnzo