Trwa ładowanie...

Prawdziwe i filmowe N.W.A.

Share
Prawdziwe i filmowe N.W.A.
d2p7oex

Do sieci trafiło zdjęcie ukazujące członków hiphopowej formacji N.W.A. wraz z aktorami, którzy zagrają ich w kinowej biografii.

Obraz zatytułowany "Straight Outta Compton" przedstawi historię N.W.A. (Niggaz Wit Attitudes), jednej z najważniejszych formacji gangsta rapu, uważanej przez FBI za "najniebezpieczniejszą grupę świata". Tytuł zaczerpnięty został z tytułu debiutanckiej płyty kolektywu z 1988 roku.

Corey Hawkins, a nie jak wcześniej podawano Marcus Callender zagra Dr. Dre, a Jasonowi Mitchellowi przypadnie rola Eazy-E. 22-letni O'Shea Jackson Jr został zaangażowany, by sportretować swego ojca, Ice Cube'a.

Fotkę ukazującą muzyków i aktorów można zobaczyć poniżej:

Autorką scenariusza "Straight Outta Compton" jest Andrea Berloff. Reżyseruje F. Gary Gray. Dzieło powstaje dla Universal Pictures.

d2p7oex

Zespół powstał w 1986 roku. Przez jego skład przewinęli się Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E, Mc Ren, DJ Yella, Tee Jaye i Arabian Prince. Longplay "Straight Outta Compton" (1988) przyniósł hit "Fuck tha Police" i rozszedł się w nakładzie ponad dziewięciu milionów egzemplarzy. W 1990 roku Ice Cube, skłócony z Eazym o tantiemy, odszedł z zespołu, poświęcając się solowej karierze. Dre opuścił szeregi formacji po wydaniu krążka, "Niggaz4Life" z 1991 roku, który okazał się ostatnim w dorobku N.W.A. Eazy-E zmarł w 1995 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Premierę filmu "Straight Outta Compton" wyznaczono na 14 sierpnia 2015 roku.

d2p7oex
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p7oex
d2p7oex