Trwa ładowanie...

Program TV na 1 maja: "Dirty Dancing", "Legend" i "Lorax" [01-05-2018]

Dziś w telewizji każdy znajdzie coś dla siebie. Fani Toma Hardy'ego obejrzą kultowy film z jego podwójną rolą. Bradley Cooper, będzie nas przekonywał: "Jestem Bogiem", a dzieci wyruszą w magiczną podróż, podczas której poznają rudego stwora o imieniu "Lorax"

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na 1 maja: "Dirty Dancing", "Legend" i "Lorax" [01-05-2018]Źródło: Materiały prasowe
d1erko8

"Lorax"

To ekranizacja jednej z najpiękniejszych bajek Dr Seussa, twórcy wspaniałych i pouczających historii a zrealizowała go wytwórnia odpowiedzialna za film "Jak ukraść Księżyc". Dwunastoletni Ted zrobiłby wszystko, aby odnaleźć prawdziwe drzewo Truffula, czym zaimponowałby dziewczynie swoich marzeń. Chłopiec wyrusza więc w podróż, która odkrywa przed nim niezwykłą historię Loraxa, stworzenia raczej zgryźliwego, ale jednocześnie uroczego obrońcy drzew, który przemawia w ich imieniu. To kino nowej generacji, które zamiast stawiać na ruch i hałas, wybiera mądre przesłanie. Gwarantowana zabawa dla całej rodziny.

"Lorax" - TVN 14.45

d1erko8

"Dirty Dancing"

Czy ktoś nie zna tego filmu? Wątpię. Wszak wyrosło na nim kilka pokoleń. I choć kino próbowało potem zastąpić tę starą produkcję, nowszymi tanecznymi hitami, to żaden z nich nigdy nie zdobył tak wielkiej popularności jak ten. Nastoletnia dziewczyna, wdzięcznie nazywana przez rodzinę "Baby" przyjeżdża z rodzicami i siostrą do amerykańskiego kurortu dla bogatych, gdzie jedyną rozrywką jest gra w bingo czy golfa. Przypadkowo jednak dziewczyna trafia do podziemnego klubu, w którym bawią się zawodowi tańcerze. Spotkanie króla parkietu, na zawsze odmieni jej życie.

"Dirty Dancing" - Polsat 14.05

"Jestem Bogiem"

d1erko8

Eddie Morra, to niespełniony pisarz, który coraz bardziej wpada w sidła smutku i depresji. Pewnego dnia spotyka kolegę, który oferuje mu niezwykły narkotyk, który czyni z ludzi nadzwyczaj skupionych, szybkich i sprawnych. Dzięki niemu, Eddie pokonuje wszystkie ograniczenia. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces o jakim zawsze marzył. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić, są: bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości, niekontrolowane wybuchy przemocy, ale to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że każda używka ma bardzo wysoką cenę, za którą wkrótce przyjdzie zapłacić.

"Jestem Bogiem" - Polsat 20.10

"Legend"

Ta oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie’go Kray, jest jedną z lepszych ról Toma Hardy'ego, dzięki której udowodnił, że jest aktorem przez wielkie "A". Tom wcielił się bowiem w podwójną rolę podobnych do siebie braci. Historia braci jest jedną W latach 60-tych terroryzowali Londyn i walczyli o miejsce na przestępczym szczycie. Byli zawsze bezlitośni i nierozłączni, ich brutalność przeszła do legendy. Jednak gdy pojawiły się wielkie pieniądze, władza i kobiety, ich drogi zaczęły się rozchodzić. Pojawiły się odmienne pomysły na prowadzenie "biznesu", a w konsekwencji konflikty, na które tylko czekali ich wrogowie.

d1erko8

"Legend" - TVP 2 22.30

"Mistrzowie Kabaretu"

Przez niemal cały dzień, telewizja WP będzie was rozśmieszać do łez. Kabaretową galę w Teatrze Capitol poprowadzi Maciej Orłoś, a start programu zacznie się już o 14.00, by potrwać do późnego wieczora. Majówka to dobra okazja, by nareszcie się odprężyć i pośmiać w gronie rodziny, a będzie nie jeden powód do uśmiechu.

"Mistrzowie Kabaretu" - Telewizja WP 14.00-21.00

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1erko8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1erko8
d1erko8