Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "127 godzin", "Ucho Prezesa", "Rocky Balboa" [21-01-2018]

Dziś w TV jeden z najdroższych filmów w historii kina (320 mln dol. budżetu), czyli najnowsza odsłona "Piratów z Karaibów". Zjawiskowy James Franco zaprezentuje się w niezapomnianej roli w filmie "127 godzin", a Sylvester Stallone pokaże bokserskie popisy w "Rocky Balboa". Na kanale WP pojawi się hit polskiego internetu, czyli satyryczne "Ucho Prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 21 stycznia.

Share
Program TV na niedzielę: "127 godzin", "Ucho Prezesa", "Rocky Balboa" [21-01-2018]
Źródło: Materiały prasowe
d4hdmqa

Rocky (Sylvester Stallone)
pożegnał się z karierą i obecnie wiedzie spokojne życie prowadząc jadłodajnię Adrian's, w której z nostalgią opowiada przybyłym historię swojego życia. Wszystko zmienia się z chwilą, w której zostaje ponownie wyzwany do walki. Po wirtualnej przegranej z żywą legendą, obecnie panujący mistrz (Antonio Tarver)
zamierza udowodnić światu, że w rzeczywistości jest w stanie pokonać Rocky'ego. Zgadzając się na finalną walkę w karierze, Rocky ostatni raz wspina się na wyżyny wytrzymałości i przygotowuje do zniewalającego epilogu swojego dawnego życia.

Obejrzyj zwiastun filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara":

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"

Trudno w to uwierzyć, ale od premiery pierwszej części "Piratów z Karaibów" naprawdę minęło ponad 14 lat. Jedna z najbardziej dochodowych serii Disneya dostarcza niezwykłych wrażeń kolejnym pokoleniom widzów, a "Zemsta Salazara" realizowana przez nowych twórców zawiera mnóstwo świetnych pomysłów i odznacza się świeżym spojrzeniem na tę markę. "Zemsta Salazara" to widowiskowy, pomysłowy, trochę straszny i ze wszech miar zabawny blockbuster, idealny na niedzielny seans przed telewizorem.

d4hdmqa

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

"Ucho prezesa" w telewizji WP:

Kolejny film bezwzględnie warty uwagi, to pamiętne dzieło reżysera kultowego "Trainspotting". Tym razem Danny Boyle wziął na warsztat książkę Arona Ralstona, opowiadającą autentyczną historię młodego alpinisty. Podczas samotnej wędrówki główny bohater (James Franco) zostaje uwięziony w rozpadlinie skalnej w niedostępnych górach Utah i jest zmuszony do desperackiej walki o przetrwanie. "127 godzin" to wielki przegrany oscarowej gali z 2011 roku, jednak z całą pewnością warty uwagi.

d4hdmqa

"Goldeneye"

Piękna Polka u boku najsłynniejszego agenta w światowym hicie. „GoldenEye”, czyli kolejna część przygód Jamesa Bonda, oferuje to, co w filmach o 007 najlepsze – szarmanckiego bohatera, kaskaderskie popisy, wielką intrygę i oczywiście piękne kobiety. Tytułowe Złote Oko to zaawansowane technologicznie urządzenie, które pozwala na kierowanie wystrzelonymi w kosmos satelitami. Tak się składa, że GoldenEye zostaje skradzione, a świadkiem tego zdarzenia jest piękna Natalya (Izabella Scorupco). James Bond (Pierce Brosnan) musi za wszelką cenę odzyskać maszynę – inaczej świat stoi u progu śmiertelnego niebezpieczeństwa. Oczywiście wykorzysta do tego swój spryt oraz osobisty urok.

"Raport mniejszości"

Tom Cruise w widowiskowej i zaskakującej ekranizacji powieści science fiction Phillipa K. Dicka. Steven Spielberg wziął na warsztat historię oficera służb specjalnych, który dzięki nowoczesnej technologii może zapobiegać przestępstwom... które jeszcze nie miały miejsca. W wyniku pewnych zdarzeń mężczyzna staje po drugiej stronie barykady - zostaje oskarżony o morderstwo, którego miał się rzekomo dopuścić. Uciekając przed niedawnymi kolegami musi dotrzeć do źródła oskarżenia i odkryć prawdę o systemie rządzącym społeczeństwem przyszłości.

d4hdmqa

Podziel się opinią

Share
d4hdmqa
d4hdmqa