WP

Program TV na niedzielę: "Dziewczyna z szafy", "Ted 2", "Karbala" [21-05-2017]

Dziś w TV "Dziewczyna z szafy" - mały polski film, który zawojował cały kraj i zrobił furorę na Festiwalu w Rzymie.Oprócz tego mocne kino wojenne znad Wisły, czyli "Karbala", niepoprawna komedia "Ted 2" i "Szybcy i wściekli 5". W Telewizji WP pojawi się kolejny odcinek serialowej superprodukcji "Katarzyna". Bardzo gorąco polecamy także absolutnie bezkonkurencyjnych "Bogów ulicy" - film, który ogląda się w napięciu i z wypiekami na twarzy. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 21 maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karbala
Karbala (Materiały prasowe)
WP

"Bogowie ulicy"

"Bogowie ulicy" to naszym zdaniem najlepszy film policyjny XXI wieku. Świetnie skonstruowany thriller przedstawia losy dwóch amerykańskich funkcjonariuszy, którzy w imię sprawiedliwości ryzykują własne życie i zdrowie. Obraz nie tylko ukazuje bohaterstwo mundurowych, ale także koncentruje się na ich prywatnych problemach. W rolach głównych Jake Gyllenhaal i Michael Pena.

"Bogowie ulicy" - Polsat Film 23:40

WP

"Szybcy i wściekli 5"

Szybkie samochody. Piękne kobiety. Ładne widoczki. Eksplozje. Dużo eksplozji. Rio w ruinie. Vin Diesel. Paul Walker. The Rock. Szybcy i wściekli znowu razem. Gotowi na ostrą jazdę? Scenarzysta scala w jedną całość wszystkie poprzednie części cyklu, umiejętnie dobierając najbardziej zapadających w pamięć bohaterów poprzednich części i wplatając ich w fabułę pt.: "jeden ostatni skok".

"Szybcy i wściekli 5" - TVN Fabuła 21:00

WP

"Katarzyna"

W niedzielę 25 grudnia na kanale Telewizja WP warto zwrócić uwagę na kolejne odcinki serialu kostiumowego "Katarzyna". Rosyjska superprodukcja opowiada o młodości carycy Katarzyny II, jednej z najbardziej wpływowych i budzących skrajne emocje kobiet w dziejach polityki europejskiej.

"Katarzyna” - Telewizja WP 20:00

"Ted 2"

WP

John (w swojski sposób nieporadny Mark Wahlberg) i Ted spoważnieli. Zawsze daleko im było do wzorcowych obywateli, ale trudno też byłoby ich nazwać degeneratami. Robili swoje: harowali ciężko na słabo płatnych etatach, po pracy przypalali zioło we wszelakich odmianach, a zamiast koksu woleli wciągać rozmaite wytwory popkultury. W tej odsłonie John jest już rozwodnikiem, a Ted w końcu postanawia dorosnąć. Bierze ślub z Tami-Lynn (Jessica Barth o ciele playmate i talencie gwiazdek Tromy). Kiedy nowożeńcy zaczynają starać się o potomstwo pojawiają się problemy: Ted jako pluszak nie ma statusu człowieka, więc nie może zostać legalnym opiekunem.

"Ted 2" - Canal+ Family HD 23:55

"Dziewczyna z szafy"

Obraz, okrzyknięty przez media, krytyków i widzów jedną z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich produkcji ostatnich lat, został wybrany najlepszym filmem 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niezależnych w Rzymie, pokonując rywali z USA, Filipin, Szwajcarii, Niemiec i Izraela. To kolejne prestiżowe wyróżnienie na koncie Bodo Koxa, uhonorowanego m.in. Polską Nagrodą Filmową – Orłami 2014 dla Odkrycia Roku.

WP

"Dziewczyna z szafy" - TVP 2 00:25

"Zupełnie Nowy testament"

Świetna francuska komedia z 2015 roku, która przekonuje widzów, że Pan Bóg mieszka... w Brukseli z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

WP

"Zupełnie Nowy testament" - Cinemax 2 18:35

"Karbala"

Mocne kino wojenne prosto z Polski, które przyciągnęło do kin ponad 400 tys. widzów. "Karbala" to opowieść o jednej z najbardziej bohaterskich bitew w najświeższej historii polskiej armii. Islamscy terroryści zgotowali polskim i bułgarskim żołnierzom prawdziwe cztery dni piekła. W muzułmańskie święto Aszura zaatakowali ratusz miejski, w którym przetrzymywani byli aresztowani rebelianci. Kiedy tłum dżihadystów zbliżał się do City Hall, na placu boju pozostał jedynie niewielki oddział polskich i bułgarskich żołnierzy. 80 prawdziwych bohaterów, mających zapasy jedzenia oraz amunicji wystarczające tylko na 24 godziny, stanęło oko w oko z rozwścieczonym i gotowym na wszystko tłumem uzbrojonych terrorystów...

"Karbala" - Canal+ 01:00


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP