Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Dziewczyna z szafy", "Ted 2", "Karbala" [21-05-2017]

Dziś w TV "Dziewczyna z szafy" - mały polski film, który zawojował cały kraj i zrobił furorę na Festiwalu w Rzymie.Oprócz tego mocne kino wojenne znad Wisły, czyli "Karbala", niepoprawna komedia "Ted 2" i "Szybcy i wściekli 5". W Telewizji WP pojawi się kolejny odcinek serialowej superprodukcji "Katarzyna". Bardzo gorąco polecamy także absolutnie bezkonkurencyjnych "Bogów ulicy" - film, który ogląda się w napięciu i z wypiekami na twarzy. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 21 maja.

Program TV na niedzielę: "Dziewczyna z szafy", "Ted 2", "Karbala" [21-05-2017]Źródło: Materiały prasowe
d12akc3
d12akc3

"Bogowie ulicy"

"Bogowie ulicy" to naszym zdaniem najlepszy film policyjny XXI wieku. Świetnie skonstruowany thriller przedstawia losy dwóch amerykańskich funkcjonariuszy, którzy w imię sprawiedliwości ryzykują własne życie i zdrowie. Obraz nie tylko ukazuje bohaterstwo mundurowych, ale także koncentruje się na ich prywatnych problemach. W rolach głównych Jake Gyllenhaal i Michael Pena.

"Bogowie ulicy" - Polsat Film 23:40

"Szybcy i wściekli 5"

Szybkie samochody. Piękne kobiety. Ładne widoczki. Eksplozje. Dużo eksplozji. Rio w ruinie. Vin Diesel. Paul Walker. The Rock. Szybcy i wściekli znowu razem. Gotowi na ostrą jazdę? Scenarzysta scala w jedną całość wszystkie poprzednie części cyklu, umiejętnie dobierając najbardziej zapadających w pamięć bohaterów poprzednich części i wplatając ich w fabułę pt.: "jeden ostatni skok".

"Katarzyna"

W niedzielę 25 grudnia na kanale Telewizja WP warto zwrócić uwagę na kolejne odcinki serialu kostiumowego "Katarzyna". Rosyjska superprodukcja opowiada o młodości carycy Katarzyny II, jednej z najbardziej wpływowych i budzących skrajne emocje kobiet w dziejach polityki europejskiej.

d12akc3

"Ted 2"

John (w swojski sposób nieporadny Mark Wahlberg) i Ted spoważnieli. Zawsze daleko im było do wzorcowych obywateli, ale trudno też byłoby ich nazwać degeneratami. Robili swoje: harowali ciężko na słabo płatnych etatach, po pracy przypalali zioło we wszelakich odmianach, a zamiast koksu woleli wciągać rozmaite wytwory popkultury. W tej odsłonie John jest już rozwodnikiem, a Ted w końcu postanawia dorosnąć. Bierze ślub z Tami-Lynn (Jessica Barth o ciele playmate i talencie gwiazdek Tromy). Kiedy nowożeńcy zaczynają starać się o potomstwo pojawiają się problemy: Ted jako pluszak nie ma statusu człowieka, więc nie może zostać legalnym opiekunem.

"Dziewczyna z szafy"

Obraz, okrzyknięty przez media, krytyków i widzów jedną z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich produkcji ostatnich lat, został wybrany najlepszym filmem 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niezależnych w Rzymie, pokonując rywali z USA, Filipin, Szwajcarii, Niemiec i Izraela. To kolejne prestiżowe wyróżnienie na koncie Bodo Koxa, uhonorowanego m.in. Polską Nagrodą Filmową – Orłami 2014 dla Odkrycia Roku.

"Zupełnie Nowy testament"

Świetna francuska komedia z 2015 roku, która przekonuje widzów, że Pan Bóg mieszka... w Brukseli z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

d12akc3

"Karbala"

Mocne kino wojenne prosto z Polski, które przyciągnęło do kin ponad 400 tys. widzów. "Karbala" to opowieść o jednej z najbardziej bohaterskich bitew w najświeższej historii polskiej armii. Islamscy terroryści zgotowali polskim i bułgarskim żołnierzom prawdziwe cztery dni piekła. W muzułmańskie święto Aszura zaatakowali ratusz miejski, w którym przetrzymywani byli aresztowani rebelianci. Kiedy tłum dżihadystów zbliżał się do City Hall, na placu boju pozostał jedynie niewielki oddział polskich i bułgarskich żołnierzy. 80 prawdziwych bohaterów, mających zapasy jedzenia oraz amunicji wystarczające tylko na 24 godziny, stanęło oko w oko z rozwścieczonym i gotowym na wszystko tłumem uzbrojonych terrorystów...

d12akc3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12akc3