Trwa ładowanie...
d2pquho

Program TV na niedzielę: "Ghost in the Shell", "Ucho prezesa", "Jobs" [18-02-2018]

Dziś w TV "Ghost in the Shell" – wizualny majstersztyk ze zjawiskową Scarlett Johansson w roli głównej. Ponadto filmowa biografia Steve'a Jobsa z Ashtonem Kutcherem w roli głównej i polskie "Drzazgi", uważane za największe odkrycie ostatnich lat. W telewizji WP pojawią się kolejne odcinku "Ucha prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć 18 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Scarlett Johansson w filmie "Ghost in the Shell"
Scarlett Johansson w filmie "Ghost in the Shell" (Materiały prasowe)
d2pquho

"Ghost in the Shell"

Zachwycająca wizualnie hollywoodzka adaptacja kultowej mangi i anime. Główną bohaterka tej cyberpunkowej opowieści jest Major (Scarlett Johansson), hybryda człowieka i robota stworzona do zadań specjalnych, stojąca na czele elitarnej jednostki Section 9. Wykorzystując technologię przyszłości i niezwykłe umiejętności musi schwytać niebezpiecznego terrorystę, który zagraża wielu prominentnym personom. A przy okazji odkryć prawdę o swojej przeszłości.

"Ghost in the Shell" - zobacz program stacji HBO 21:55

d2pquho

Obejrzyj zwiastun "Ghost in the Shell":

"Jobs"

Steve Jobs był jedną z kluczowych postaci końca XX wieku. Nie ukończywszy nigdy studiów, pokazał wszystkim dookoła, że posiadając wspaniałą wizję i żelazną determinację oraz bezwzględnie trzymając się raz wyznaczonego celu, można zmienić świat. Jobs był współzałożycielem firmy Apple, a także głównym wynalazcą pierwszych domowych komputerów. Ashton Kutcher przygotowując się do roli Jobsa wystudiował do perfekcji jego chód, sposób mówienia, charakterystyczną gestykulację. Łączy ich coś jeszcze: obaj bez mrugnięcia zostawiali swoje miłości.

d2pquho

"Jobs" - TVP 1 22:45

"Ucho prezesa"

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

"Ucho prezesa" - WP 20:00

d2pquho

Oglądaj "Ucho prezesa" w telewizji WP:

"Hobbit: Bitwa pięciu armii"

Fantastyczne widowisko nie tylko dla fanów prozy J.R.R. Tolkiena. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" - nadszedł czas na film domykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona. Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

d2pquho

"Hobbit: Bitwa pięciu armii" - TVN 20:00

"Drzazgi"

Obsypany nagrodami współczesny komediodramat opowiadający o kilku dniach z codziennego życia młodych ludzi zamieszkujących jedno ze śląskich miast. Za rolę w "Drzazgach" Karolina Piechota otrzymała nagrodę za debiut aktorski na festiwalu w Gdyni. Złote Lwy trafiły także do reżysera i montażysty. Antoni Pawlicki był z kolei nominowany do prestiżowej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, przyznawanej młodym polskim aktorom wyróżniającym się wyjątkową indywidualnością.

"Drzazgi" - Kino Polska 23:50

d2pquho

"Barany. Islandzka opowieść"

"Barany. Islandzka opowieść" to film pod każdym względem zaskakujący. Bo czy można oczekiwać od kameralnego islandzkiego dramatu o skłóconych braciach hodujących owce, że będzie się go oglądać jak trzymający w napięciu thriller szpiegowski? Jak się okazuje, można. Polskiemu widzowi konflikt głównych bohaterów Gummiego i Kiddiego może przypomnieć odwieczny spór Kargula i Pawlaka w "Samych swoich". Z pełnym przekonaniem zachęcam wszystkich do zobaczenia "Baranów". To jednocześnie zabawny, tragiczny i wzruszający film. Małe, wielkie kino – pisał w swojej recenzji Łukasz Knap.

"Barany. Islandzka opowieść" - TVP 2 21:50


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

d2pquho

Podziel się opinią

Share
d2pquho
d2pquho