Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Nocna zmiana", "Elita zabójców", "Widzę-Cię.com" [4-06-2017]

Dziś w TV głośny film Jacka Kurskiego "Nocna zmiana". TVP 1 pokaże go w najlepszym czasie antenowym, by przypomnieć negatywny obraz odwołania rządu Jana Olszewskiego sprzed 25 lat. Ponadto polecamy zwrócić uwagę na "Elitę zabójców" - mocne kino akcji prosto z Hollywood i komedię "Widzę-Cię.com". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji 4 czerwca.

Share
Program TV na niedzielę: "Nocna zmiana", "Elita zabójców", "Widzę-Cię.com" [4-06-2017]Źródło: PAP
d37we41

"Nocna Zmiana" to film dokumentalny Jacka Kurskiego i Michała Balcerzaka, poświęcony kulisom odwołania rządu Jana Olszewskiego w czerwcu 1992 roku. Za podstawę scenariusza posłużyła książka Jacka Kurskiego i Piotra Semki z 1993 roku. W filmie wykorzystano materiały archiwalne TAI oraz nagrania VHS autorstwa Włodzimierza Kuligowskiego. "Nocna zmiana" przedstawia w złym świetle ówczesnego prezydenta RP Lecha Wałęsę i część środowisk politycznych niechętnych rządowi Jana Olszewskiego.

Świetne kino akcji z Robertem De Niro, Jasonem Stathamem i Clivem Owenem w rolach głównych. Film opowiada o byłym agencie służb specjalnych, który musi powrócić do dawnego zajęcia, by uratować swojego mentora. Żeby tego dokonać, musi podjąć się prawie niemożliwej do wykonania misji zabicia trzech niezwykle twardych i doskonale wyszkolonych zabójców, którymi przewodzi podstępny bandzior.

d37we41

"Widzę-Cię.com"

Colby Bellinger, kreatywny i sprytny 17-latek, potajemnie zakłada stronę internetową, na której można obserwować bez ograniczeń życie (również intymne) członków jego rodziny. Kiedy prawda wychodzi na jaw, matka, ojczym i seksowna siostra Colbiego są straszliwie oburzeni, lecz tylko do chwili, gdy dowiadują się, jakie rekordy popularności bije ich strona. A im wyższa oglądalność, tym więcej gotówki wpływającej na konto... Bellingerowie szybko zostają zainfekowani wirusem sukcesu.

"Angielska robota" jest propozycją dla tych, którzy lubią kino kryminalne połączone ze specyficznym brytyjskim humorem. Film Rogera Donaldsona przedstawia opartą na faktach historię rabunku banku przy londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Niezwykle ciekawy scenariusz, dobra gra aktorska, a na to wszystko umiejętna reżyseria – zdecydowanie warto obejrzeć!

d37we41

Jeden z najbardziej niedocenionych filmów 2005 roku. Tom (Viggo Mortensen), szef lokalnej restauracji w małej miejscowości razem ze swoją żoną prawniczką i dziećmi wiedzie bardzo spokojne, szczęśliwe życie. Kiedy pewnego dnia udaremnia napad rabunkowy, staje się bohaterem całej społeczności i ulubieńcem gazet. Kilku przestępców (Ed Harris, William Hurt)
zaczyna z kolei myśleć, że jest ich kompanem, który wycofał się z interesu.

"Być jak Kazimierz Deyna” to film inicjacyjny, pokazujący nie tylko wchodzenie w dorosłość, ale i bolesne rozczarowanie, jakie niesie sprzeciwianie się woli rodziców i niespełnianie oczekiwań, jakie w nas pokładano. Narrator opowieści i jej główny bohater Kazik (w tej roli Marcin Korcz)
urodził się w październiku 1977 roku, kiedy to polska drużyna piłkarska grała z Portugalią. W tym dniu został namaszczony na następcę wielkiego Deyny – przynajmniej takie było marzenie ojca...

d37we41

"Creed: Narodziny legendy"

Długo oczekiwany spin-off serii o sportowych zmaganiach Rocky'ego Balboa, legendarnego pięściarza stworzonego przez Sylvestra Stallone'a. W filmie "Creed: Narodziny legendy" Stallone powraca w roli Rocky'ego, który tym razem staje się mentorem dla młodego boksera. Co najważniejsze, Adonis Johnson (Michael B. Jordan) to wnuk Apollo Creeda, dawnego przeciwnika Rocky'ego. "Creed: Narodziny legendy" był nominowany do Oscara za drugoplanową rolę Sylvestra Stallone'a.

d37we41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37we41
d37we41