Trwa ładowanie...
16-10-2016 06:00

Program TV na niedzielę: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Terminator” i świetny thriller z Seanem Connerym

W niedzielny wieczór w telewizji pojawi się jeden z największych przebojów ostatnich lat i pozycja obowiązkowa dla fanów (nietypowych) romansów. Miłośnicy klasycznego science fiction będą mogli sobie przypomnieć pierwszego „Terminatora”. Jakie inne filmy warto obejrzeć w niedzielę w telewizji? Przekonajcie się sami.

Program TV na niedzielę: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Terminator” i świetny thriller z Seanem ConnerymŹródło: Materiały prasowe
d1pzrfc
d1pzrfc

„Pięćdziesiąt twarzy Greya”
Ten film wzbudził sensację na całym świecie i zarobił ponad 570 milionów dolarów. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" z udziałem Dakoty Johnson i Jamie Dornana w rolach Anastasii Steele i Christiana Greya, o których marzą koledzy i koleżanki z branży. Ona jest niedoświadczoną studentką, której przyszło zrobić wywiad z tajemniczym miliarderem, Christianem Greyem. Ale to, co zaczyna się jako służbowe spotkanie, przeradza się w niezwykły romans. Urzeczona pełnym blasku stylem życia Christiana Ana wkrótce dostrzeże jego inne oblicze, a przy okazji sama odkryje swoje mroczne pragnienia. Efektem będzie ekscytujący, wciągający bez reszty romans - a Christian i Ana zaczną badać granice, do których mogą posunąć się w swym zapamiętaniu.
„Pięćdziesiąt twarzy Greya” - Canal+ Film 00:00

W słusznej sprawie
Sean Connery i Laurence Fishburne w kultowym kryminale Arne Glimchera. Do profesora prawa z Harvardu, zagorzałego przeciwnika kary śmierci, zwraca się z prośbą o pomoc czarnoskóry więzień. Kilka lat wcześniej został skazany na krzesło elektryczne za bestialskie zamordowanie 10-letniej białej dziewczynki. Ale skazaniec przysięga, że jest niewinny, a całe śledztwo zostało sfingowane przez policję. Profesor postanawia na nowo zbadać okoliczności sprawy, ale napotyka na różne trudności, które piętrzy przed nim detektyw policji. W miarę rozwoju akcji napięcie ciągle rośnie, aż po kulminację, która powinna zaskoczyć każdego...
"W słusznej sprawie" - TVN 7 00:10

Bóg zemsty
Thriller przebojowego Roberta Donaldsona (reżyser „Buntu na Bounty” czy „Góry Dantego”) i Nicolasa Cage'a. Kiedy Laura (January Jones)
, żona Willa Gerarda (Nicolas Cage) pada ofiarą brutalnego napadu, mężczyzna dostaje zaskakującą ofertę od nieznajomego. Simon (Guy Pearce) to przedstawiciel tajnej organizacji, która wymierza sprawiedliwość przestępcom. Jeśli Will przyjmie ofertę, sprawca nieszczęścia jego żony zostanie zlikwidowany. Jest tylko jeden warunek. W zamian Will będzie musiał spełnić przysługę dla tajemniczej grupy mścicieli.
„Bóg zemsty” - TVP 2 20:05

d1pzrfc

„Terminator”
Kultowe dzieło z gatunku science fiction, które zapisało się złotymi zgłoskami w historii kina. Ten film po prostu trzeba znać. W roku 2029 ziemię opanowują gigantyczne super-komputery dążące do zagłady rodzaju ludzkiego. Wysyłają w przeszłość niezniszczalnego cyborga - Terminatora (Schwarzenegger), by zabił Sarę Connor (Linda Hamilton), kobietę, której nienarodzony jeszcze syn ma stać się jedyną nadzieją na przetrwanie ludzkości. Czy Sarah zdoła uchronić się przed grożącym jej niebezpieczeństwem, by ocalić życie swego syna?
„Terminator” - TV4 21:00

„Zapowiedź”
Film reżysera kinowego hitu "Ja, robot" z Willem Smithem w roli głównej. „Zapowiedź” stawia pytanie, czy nieświadomość jest rzeczywiście błogosławieństwem… czy może przekleństwem? Co byś zrobił, gdybyś znał najczarniejszą przyszłość? W 1958 roku w pewnej szkole zakopano kapsułę z rysunkami dzieci. Została ona odkopana 50 lat później, jednak okazało się, że jeden z tych rysunków to coś więcej niż tylko dziecięca fantazja. John Koestler (Nicolas Cage) wkrótce przekona się, że umieszczone na kartce papieru przypadkowe cyfry w rzeczywistości wyznaczają daty najstraszniejszych katastrof ostatniego pół wieku. Nie wszystkie proroctwa już się jednak wypełniły… zostały jeszcze trzy daty.
„Zapowiedź” - TVN 22:30

d1pzrfc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pzrfc