Trwa ładowanie...

Program TV na Nowy Rok 1 stycznia 2019 - "Django", "Iluzjonista" i "Kevin sam w Nowym Jorku"

Dziś w TV "Django" - film Quentina Tarantino. Ponadto "Iluzjonista" z Edwardem Nortonem, "Kevin sam w Nowym Jorku" i "Tłumaczka". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w Nowy Rok, 1 stycznia 2019.

Program TV na Nowy Rok 1 stycznia 2019 - "Django", "Iluzjonista" i "Kevin sam w Nowym Jorku"Źródło: Materiały prasowe
d37tkb2
d37tkb2

"Iluzjonista" - program TV na Nowy Rok, 1 stycznia 2019

Do Wiednia przybywa słynny iluzjonista Eisenheim (Edward Norton)
. Pokazy, które wystawia, są niezwykłe i bardzo efektowne, a wielu ludzi jest skłonnych twierdzić, że to, co robi to prawdziwa magia. Na jeden z występów przybywa sam książę Leopold (Rufus Sewell)
wraz ze swoją narzeczoną, która bierze czynny udział w przedstawieniu. Eisenheim rozpoznaje w dziewczynie swoją wielką miłość sprzed lat - Sophie (Jessica Biel)
. Wkrótce stare uczucia między dwójką odżywają, a książę Leopold staje się coraz bardziej podejrzliwy wobec Eisenheima.
"Iluzjonista" - 16:30, TV 4

"Iluzjonista" - zwiastun filmu

"Django" - program TV na Nowy Rok, 1 stycznia 2019

Rok 1858, południe Stanów Zjednoczonych. Django (Jamie Foxx)
to wyzwolony niewolnik, który pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz)
uczy się fachu jako łowca nagród. Wkrótce mężczyzna postanawia pomóc Django w odnalezieniu żony - Broomhildy (Kerry Washington), która jak się okazuje - znajduje się na niesławnej plantacji należącej do Calvina Candie (Leoardo DiCaprio). "Django" to nagrodzony dwoma Oscarami film w reżyserii Quentina Tarantino.
"Django" - 20:00, TV Puls

"Django" - zwiastun filmu

"W samym sercu morza" - program TV na Nowy Rok, 1 stycznia 2019

Sierpień 1819 roku. Amerykański statek wielorybniczy wypływa w kolejny kilkuletni rejs. Niestety, zimą 1820 roku dochodzi do tragedii. Znajdujący się na środku Pacyfiku statek zostaje zaatakowany przez gigantycznego kaszalota. Dwudziestoosobowa załoga jest zmuszona opuścić wrak i schronić się w trzech małych łodziach. Mając do dyspozycji minimalne zapasy jedzenia i wody, oficerowie podejmują decyzję, aby kierować się w stronę odległych o tysiące mil morskich wybrzeży Ameryki Południowej. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie. Na ekranie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Benjamina Walkera, Cillian Murphy i Bena Whishawa.
"W samym sercu morza" - 20:05, TVN

"W samym sercu morza" - zwiastun filmu

"Kevin sam w Nowym Jorku" - program TV na Nowy Rok, 1 stycznia 2019

"Kevin sam w Nowym Jorku" to kontynuacja kultowego filmu o rezolutnym chłopcu (Macaulay Culkin), który obronił swój dom przed złodziejami. Tym razem rodzina McCallisterów wybiera się na Florydę, a podczas zamieszania na lotnisku Kevin przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. W ten sposób trafia do Nowego Jorku (w jednej ze scen występuje nawet sam Donald Trump). Jak się okazuje - dokładnie w tym samym momencie na wolność wychodzi dwójka znanych mu już wcześniej rabusiów. Kevin po raz kolejny postanawia pokrzyżować im plany.
"Kevin sam w Nowym Jorku" - 20:10, Polsat

d37tkb2

"Tłumaczka" - program TV na Nowy Rok, 1 stycznia 2019

Silvia Broome (Nicole Kidman) pracuje dla ONZ jako tłumaczka. Pewnego dnia, tuż przed przyjazdem jednego z afrykańskich przywódców do Nowego Jorku, Silvia podsłuchuje rozmowę dotyczącą planowanego zamachu. Od tej pory staje się celem zabójców, a do ochrony Silvii zostają przydzielone Tajne Służby. Jeden z agentów (Sean Penn) ma jednak wątpliwości, czy ona sama nie jest zamieszana w sprawę zamachu.
"Tłumaczka" - 22:35, TVN

"Tłumaczka" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d37tkb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37tkb2