Trwa ładowanie...

Program TV na piątek: "Zbuntowana", "Dowód życia,"Jurassic World", "Mroczny Rycerz Powstaje" [21-04-2017]

W piątkowy wieczór obejrzymy młodzieżowy hit "Zbuntowana", "Dowód życia", gdzie pojawił się Zbigniew Zamachowski, jeden z najlepiej zarabiających filmów wszech czasów, czyli "Jurassic World", oraz kolejny odcinek „Mostu nad Sundem”, emitowanego w Telewizji WP. Przypomnimy sobie również hit Christophera Nolana "Mroczny Rycerz Powraca" i wielki powrót Mickey Rourke'a w fenomenalnym filmie "Zapaśnik". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 21 kwietnia.

Share
Program TV na piątek: "Zbuntowana", "Dowód życia,"Jurassic World", "Mroczny Rycerz Powstaje" [21-04-2017]
Źródło: Materiały prasowe
d24peu3

"<a href="https://film.wp.pl/dowod-zycia-6027631086015617c">Dowód życia</a>"

Hollywoodzki przebój z gwiazdorską obsadą (Russell Crowe, Meg Ryan, Pamela Reed) i polskim akcentem. Jedną z drugoplanowych ról zagrał tam Zbigniew Zamachowski. W trakcie budowy tamy w Tecali, kraju w Andach, Amerykanin Peter Bowman (David Morse)
pracujący na stanowisku głównego inżyniera zostaje porwany przez siły antyrządowe. Kiedy partyzanci poznają tożsamość obcokrajowca, natychmiast żądają okupu.

"Dowód życia" - TVN Fabuła 21:00
d24peu3

"<a href="https://teleshow.wp.pl/most-nad-sundem-6054719903749249c">Most nad Sundem</a>”

Historia “Mostu nad Sundem” koncentruje się na pracy szwedzkich i duńskich detektywów, którzy prowadzą swoje śledztwa na dwóch przeciwległych brzegach cieśniny Sund. Tytułowy most jest łącznikiem między Kopenhagą a Malmo. Historia pierwszego sezonu rozpoczyna się w momencie, gdy na samym środku granicznego mostu policja odnajduje ludzkie zwłoki przecięte w pół. Dwójka detektywów: Saga Norén (w tej roli Sofia Helin)
z Malmo i Martin Rohde (Kim Bodnia) z Kopehnagi muszą w tej sytuacji połączyć siły, by rozwikłać zagadkę nietypowego zabójstwa.

"Most nad Sundem” - Telewizja WP 23:50

"<a href="https://film.wp.pl/zbuntowana-6029105730520193c">Zbuntowana</a>"

Ekranizacja bestsellerowej powieści w stylu "Igrzysk śmierci". Po wydarzeniach z części pierwszej ("Niezgodna") uciekinierzy z frakcji Nieustraszonych oraz Niezgodni muszą ukrywać się przed tropiącym ich systemem, na czele którego stoi tyranka Jeanine. Wkrótce okaże się, że próbująca uporać się z własnymi demonami Tris będzie kluczem do zmiany dotychczasowego porządku rzeczy. Rewolucja zbliża się wielkimi krokami.

"Zbuntowana" - Zobacz aktualny <a href="http://tv.wp.pl/name,TVN,stid,17,program.html" target="_blank">program TVN</a> 20:00

"Jurassic World"

Pamiętacie jeszcze kultowy "Park Jurajski” Stevena Spielberga? Jeśli tak, to koniecznie musicie zobaczyć jego kontynuację. "Jurassic World” Colina Trevorrowa to mrożąca krew w żyłach opowieść o ataku genetycznie zmodyfikowanego dinozaura na gości wielkiego parku rozrywki. Ogromny gad wymyka się spod kontroli naukowców i zaczyna siać prawdziwe spustoszenie. Tylko Owe i Claire są w stanie zapanować nad chaosem i ujarzmić rozwścieczoną bestię. W rolach głównych Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard.

"Jurassic World" - Canal+ 19:00

"<a href="https://film.wp.pl/mroczny-rycerz-powstaje-6027626722493569c">Mroczny Rycerz powstaje</a>"

W filmie "Mroczny Rycerz powstaje” Christophera Nolana zamaskowany mściciel powraca, żeby zmierzyć się z iście "wcielonym złem”. Tym razem w roli czarnego charakteru zobaczymy Toma Hardy’ego , który być może szaleństwem i charyzmą nie dorasta Jokerowi sportretowanemu przez Heathe'a Ledgera do pięt, niemniej nadrabia zatrważającą prezencją. "Mroczny Rycerz Powstaje" to świetne widowisko nie tylko dla fanów komiksów.

"Mroczny Rycerz powstaje" - TVN 22:25

"Obce niebo"

Wstrząsający obraz życia Polaków w Skandynawii. Basia (Agnieszka Grochowska) i Marek (Bartłomiej Topa) mieszkają w Szwecji. Jedno niewinne kłamstwo uruchamia lawinę podejrzeń i doprowadza do tego, że szwedzka opieka społeczna potajemnie odbiera im ukochaną córkę i oddaje rodzicom zastępczym. Miłość córki do matki zostaje wystawiona na próbę. Rodzice muszą zmierzyć się z bezlitosną biurokracją, dla której nie liczą się ludzkie uczucia. W obliczu koszmaru Basia i Marek decydują się na dramatyczną walkę o odzyskanie córki, niebezpiecznie balansując na granicy prawa.

"Obce niebo" - HBO 22:40

"Zapaśnik"

Wielki powrót Mickeya Rourke. Aktor fizycznie bardzo się zmienił od czasów "9 i pół tygodnia", jednak z wiekiem nabrał jeszcze większej charyzmy i artystycznej dojrzałości. Dzięki filmowi Aronofsky'ego świat przypomniał sobie o upadłym artyście, który wrócił w blasku chwały. Niewybaczalne zaniedbanie ze strony Akademii, która w 2008 roku powierzyła statuetkę Oscara Seanowi Pennowi, a nie niezniszczalnemu Rourke'owi. "Zapaśnik" to film, który trzeba zobaczyć.

"Zapaśnik" - Stopklatka TV 20:00

"Sekretarka"

Jesteś fanką "Pięćdziesięciu twarzy Greya" i uważasz ekranizację powieści za udany film? Konieczne obejrzyj "Sekretarkę" i zweryfikuj swoje poglądy. Tytułową bohaterkę, Lee Holloway, poznajemy w momencie, gdy po krótkim pobycie opuszcza szpital psychiatryczny. Młoda kobieta, wysłana tam przez rodzinę, miała uleczyć swoją skłonność do samookaleczania się. Bohaterka postanawia usamodzielnić się i uwolnić od destrukcyjnej rodziny. Wkrótce trafia na ogłoszenie o poszukiwaniu sekretarki do kancelarii prawnej należącej do pana Greya. Po krótkiej i dość osobliwej rozmowie kwalifikacyjnej dziewczyna dostaje posadę. Na początku praca wygląda dość zwyczajnie. Wkrótce jednak pan Grey robi się coraz bardziej wymagający i krytyczny i zaczyna przekraczać ramy zwyczajnego stosunku służbowego.

d24peu3

Podziel się opinią

Share
d24peu3
d24peu3