Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Speed Racer", "Opowieści na dobranoc", "Transfer" [22-12-2018]

Dziś w TV "Opowieści na dobranoc", thriller "Transfer" i "Speed Racer" - film rodzeństwa Wachowski. Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 22 grudnia.

Program TV na sobotę – "Speed Racer", "Opowieści na dobranoc", "Transfer" [22-12-2018]Źródło: East News
d1u94b8
d1u94b8

"Na pewno, być może" – program TV na sobotę 22.12.2018

Will Hayes (Ryan Reynolds) ma 30 lat i właśnie jest w trakcie rozwodu. Ku zaskoczeniu mężczyzny, jego 10-letnia córka Maya (Abigail Breslin) zaczyna wypytywać go o życie przed ślubem. Dziewczynka chce się dowiedzieć, jak to się stało, że jej rodzice zakochali się w sobie i pobrali. Will przedstawia jej nieco ocenzurowaną wersję historii i opowiada o trzech kobietach, które były dla niego ważne. Nie podaje jednak ich prawdziwych imion i Maya ma zgadnąć, która z nich to jej mama. Czy to Emily (Elizabeth Banks), April (Isla Fisher) czy Summer (Rachel Weisz).
"Na pewno, być może" – 20:05, TVN

"Na pewno, być może" – zwiastun filmu

"Opowieści na dobranoc" – program TV na sobotę 22.12.2018

Skeeter Bronson (Adam Sandler) pracuje w hotelu, który kiedyś był własnością jego rodziny. Wieczorami opiekuje się dwójką dzieci swojej siostry Wendy (Courtney Cox) i opowiada dzieciom na dobranoc niezwykłe historie: z Dzikiego Zachodu, ze starożytności czy ze średniowiecza. Wkrótce zaczyna się okazywać, że opowieści Skeetera w tajemniczy sposób przenikają do jego życia i stają się rzeczywistością.
"Opowieści na dobranoc" – 20:10, Polsat

"Opowieści na dobranoc" – zwiastun filmu

"Speed Racer" – program TV na sobotę 22.12.2018

"Speed Racer" to film rodzeństwa Wachowskich. Tytułowy Speed Racer (Emile Hirsch) jest urodzonym kierowcą. W jego rodzinie każdy pasjonuje się samochodami i dla chłopaka nie ma nic bardziej naturalnego, niż siedzenie za kółkiem jego samochodu – Macha 5. Speed będzie musiał wziąć udział w dzikim wyścigu, aby uratować rodzinny biznes i uchronić sport, który kocha.
"Speed Racer" – 20:35, TVP1

"Speed Racer" – zwiastun filmu

"Transfer" – program TV na sobotę 22.12.2018

"Transfer" to wielowarstwowa, złożona historia pracownika CIA (Jake Gyllenhaal), którego życie ulega zmianie po tym jak staje się świadkiem brutalnego przesłuchania przeprowadzonego przez kairską, tajną policję. Na ekranie zobaczymy Omara Metwally'ego, Reese Witherspoon, Meryl Streep i Alana Arkina.
"Transfer" – 21:50, TVP2

"Transfer" – zwiastun filmu

d1u94b8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u94b8