Trwa ładowanie...
d47lthe
Aktualności

Rafał Królikowski marzy o karierze wokalnej?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Królikowski
Rafał Królikowski (Materiały prasowe)
d47lthe

[

]( http://www.fakt.pl )
Rafał Królikowski (44 l.) nagrał niedawno piosenkę "Odwagi mi trzeba...", do której kilka dni temu nakręcił teledysk.

d47lthe

Czy Rafał Królikowski (44 l.) pójdzie w ślady Borysa Szyca (32 l.) , który kilka miesięcy temu wydał swoją debiutancką płytę?

Aktor znany głównie ze szklanego ekranu kilka tygodni temu wszedł do studia i nagrał piosenkę, do której niedawno powstał też teledysk. Jak się dowiedzieliśmy, do ujawnienia swoich zdolności wokalnych namówił Rafała lider zespołu Negatyw Mietall Waluś. Królikowski bardzo szybko przystał na propozycję muzyka, by stworzyć utwór „Odwagi mi trzeba...”. Czyżby aktor chciał rzucić aktorstwo i zostać gwiazdą estrady?

– Śpiewam amatorsko i nigdy nie myślałem o tym, aby nagrać płytę, a życie estradowe raczej mnie nie pociąga – zdradza nam aktor.

Co więc skłoniło gwiazdę m.in. serialu „Hotel 52” do tego, aby w ogóle nagrać tę piosenkę? – Kawałek powstał dla Ośrodka Błogosławionej Karoliny w Lędzinach po to, by zwrócić uwagę na problemy, które dotykają ludzi z zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo – wyjaśnia nam Królikowski, któremu w teledysku towarzyszyły dzieci z tamtejszego ośrodka.

d47lthe

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Felicjanska-zaczela-sie-leczyc,artykuly,71221,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Felicjańska zaczęła się leczyć

Zobacz także:

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d47lthe

Podziel się opinią

Share
d47lthe
d47lthe