Trwa ładowanie...
ratchet i clank

"Ratchet i Clank": Maciej Musiał został maskotką PlayStation

Share
"Ratchet i Clank": Maciej Musiał został maskotką PlayStation
Źródło: getty
d2jyxnl

Gwiazda "Rodzinki.pl" oraz *Jerzy Kryszak tytułowymi bohaterami animacji "Ratchet i Clank". Ekranizacja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów w kinach od 22 kwietnia.*

Po zwiedzeniu afrykańskiego buszu w „Kumbie”, podniebnych ewolucjach w „Samolotach” i tytułowej roli w „Małym Księciu”, Maciej Musiał przygotowuje się do kolejnego dubbingowego wyzwania. 22 kwietnia gwiazda „Rodzinki.pl” uda się w odległy kosmos – tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek! W animacji „Ratchet i Clank” dołączy do Strażników Galaktyki i podłoży głos pod Ratcheta – kultową „maskotkę” konsoli PlayStation. U jego boku, metalicznym głosem robota Clanka, przemówi Jerzy Kryszak („Odlot”, „Iniemamocni”, „Iron Man 3”).

„Ratchet wygląda jak połączenie lemura, wiewiórki i kota. To postać absolutnie kultowa – kosmiczny James Bond o charyzmie Hana Solo. Mierzenie się z postacią tego kalibru jest zawsze niebezpieczne, szczególnie że temat dotyczy tak wymagającego grona, jakim są gracze. Zapewniam jednak, że dałem z siebie wszystko” – mówi Maciej i dodaje – „’Ratchet i Clank’ to półtorej godziny niezapomnianych wrażeń, wartkiej akcji, humoru i świetnych postaci. Ten film naprawdę trzeba zobaczyć”.

d2jyxnl

"Ratchet i Clank" – filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier – dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak „Artur ratuje Gwiazdkę” i oscarowe „Gdzie jest Nemo?”. Głosów bohaterom użyczyli, między innymi, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson, John Goodman i Paul Giamatti. Obsadę polskiej wersji językowej poznamy już wkrótce.

Po zdewastowaniu kolejnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój nowych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.

d2jyxnl

Podziel się opinią

Share
d2jyxnl
d2jyxnl