Trwa ładowanie...
d2vxxqp

Ray Fisher będzie Cyborgiem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ray Fisher będzie Cyborgiem
(Warner)
d2vxxqp

Ray Fisher wcieli się w postać Cyborga w sequelu "Człowieka ze stali", czyli filmie zatytułowanym roboczo "Batman vs. Superman".

Przypomnijmy, że w nadchodzącej superprodukcji Batmana zagra Ben Affleck, a Supermana - ponownie Henry Cavill. W obrazie wystąpią także Amy Adams (Lois Lane), Gal Gadot (Wonder Woman) i Jesse Eisenberg (Lex Luthor), a także Holly Hunter, Callan Mulvey i Tao Okamoto. Za kamerą staje Zack Snyder.

Cyborg, a naprawdę Victor Stone, to postać dobrze znana fanom komiksów. To pół-człowiek i pół-robot, który uległ tragicznemu wypadkowi, ale uratowano go dzięki technologicznemu eksperymentowi. Części jego ciała zastąpiono nowoczesnymi gadżetami i bronią, które zapewniają mu ciągłe przedłużanie życia. Cyborg, którego sportretuje Fisher, ma odegrać jedynie epizodyczną rolę w sequelu "Człowieka ze stali", ale powróci w filmach o bohaterach Ligi Sprawiedliwych, które przygotowuje Warner Bros.

Premiera produkcji "Batman Vs. Superman" planowana jest na 6 maja 2016 roku.

Ray Fisher jest jak na razie bardziej znany dzięki teatralnym rolom na Broadwayu, gdzie sportretował m.in. legendarnego Muhammada Alego w spektaklu "Fetch Clay, Make Man".

d2vxxqp

Podziel się opinią

Share

d2vxxqp

d2vxxqp