Trwa ładowanie...
bruce willis
22-07-2013 15:16

''Red 2'': W dwie godziny dookoła świata

''Red 2'': W dwie godziny dookoła świataŹródło: Tanweer Films
d10x9ph
d10x9ph

Londyn, Paryż, Moskwa, a może Montreal? Już 26 lipca możesz zwiedzić najpiękniejsze zakątki tych miast nie wychodząc z ... kina. "Red 2" to trzymająca w napięciu akcja i humor na najwyższym poziomie to nie jedyne atuty tego filmu.

Producenci filmu zadbali bardzo starannie o to, aby zdjęcia znalazły się w najpiękniejszych miastach świata.

Wycieczka tropem bohaterów REDa zaczyna się w Kanadzie. Na pierwszy ogień (i to dosłownie) idzie Stary Montreal oraz Kościół Św. Andrzeja. Prawdziwe emocje czekają widzów jednak dopiero w Paryżu. Dreszczyku emocji doda fakt, że dalsza podróż odbywać się będzie kradzionym samolotem, co w przypadku Franka i jego ekipy nie powinno specjalnie dziwić. Paryż zachwyca swoim romantyzmem, większość scen kręconych w tym mieście posiada ujęcie z Wieżą Eiffela. Romans Franka i Sary potrzebuje dokładnie takiego otoczenia, by móc rozkwitnąć. Pikanterii dodaje fakt, że właśnie w Paryżu Frank pierwszy raz po latach spotyka swoją dawną miłość Katję. Daje to Sarze motywację, aby jeszcze bardziej starać się o swojego mężczyznę. Zacznie od zmiany swojego wizerunku, aby przynajmniej wyglądem zacząć przypominać swoją rywalkę. W końcu odwiedziny w światowej stolicy mody nie mogą obyć się bez zakupów. Dalszy plan wycieczki jest bardzo napięty, dlatego odbędzie się w tempie pościgów samochodowych. Bohaterowie zabiorą widzów do
Ogrodu Tuileries, nad Sekwanę, na Pont de la Tournelle, w sąsiedztwo Panteonu, na Rue St. Entienne du Mont i Rue de la Montage Ste Genevieve. To nie koniec atrakcji.

Zwiedzanie Londynu obowiązkowo trzeba rozpocząć od rejsu po Tamizie, stąd można podziwiać najważniejsze zabytki stolicy Wielkiej Brytanii. W Moskwie natomiast czeka na widzów wizyta na Kremlu, uda się zobaczyć miejsca na co dizeń niedostępne dla turystów, pilnie strzeżone przez rosyjskich żołnierzy.

d10x9ph
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10x9ph