Trwa ładowanie...
Aktualności

Robert Rozmus zostawił żonę?!

Share
Robert Rozmus
Robert RozmusŹródło: Fakt
d28oixh

[

]( http://www.efakt.pl )
To już chyba naprawdę koniec małżeństwa Roberta Rozmusa (46 l.) i Ewy Kwiatkowskiej. Kilka dni temu Fakt przyłapał aktora jak ten opuszczał dom objuczony walizkami. Wygląda na to, że Robert wyprowadził się na dobre od żony.

d28oixh

Fakt jako pierwszy donosił o kryzysie w małżeństwie Rozmusa. Aktor zapytany wtedy przez nas o kryzys odpowiedział tylko -- Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam. To wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat.

Według naszego informatora problemy w związku zaczęły się jakiś czas temu. Para przestała ze sobą rozmawiać, małżonkowie spali w osobnych sypialniach. Na salonach zaczęto plotkować, że u boku Roberta pojawiła się inna kobieta. Choć Ewa pytana przez nas o swe małżeństwo twierdziła, że nigdy nie było tak cudownie jak właśnie teraz, zdjęcia mówią co innego.

Robert w zeszłym tygodniu zabrał ze swego domu kilka wypchanych walizek. Potem zapakował bagaże do super audi, które zresztą dostał wcześniej od żony i odjechał w siną dal. Wszystko wskazuje na to, że to kolejna gwiazda, którą czeka rozwód.

Polecamy także:

<a href="http://www.efakt.pl/Robert-Rozmus-zostawil-zone-,galeria-artykulu,55630,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Zobacz zdjęcia!

d28oixh

Podziel się opinią

Share
d28oixh
d28oixh