Trwa ładowanie...
wstyd
16-11-2011 08:03

"Rzeź" Romana Polańskiego zainauguruje Camerimage

"Rzeź" Romana Polańskiego zainauguruje CamerimageŹródło: helios.pl
d37cnbu
d37cnbu

Filmy "Rzeź", "Wstyd" oraz "Histeria - romantyczna historia wibratora" uświetnią galę otwarcia XIX Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage.

"Rzeź" Romana Polańskiego i z udziałem Jodie Foster, Kate Winslet, Christopha Waltza i Johna C. Reilly'ego to ostra i kąśliwa komedia pokazująca różnice w wychowywaniu dzieci. Po bójce dwóch chłopców rodzice obydwu łobuziaków rozpoczynają dyskusję o metodach wychowawczych. Na nasze ekrany film trafi 20 stycznia.

"Wstyd" w reżyserii Steve'a McQueena i z Michaelem Fassbenderem w głównej roli, to historia trzydziestolatka uzależnionego od seksu. Aby uwolnić się od monotonii pracy biurowej, uwodzi kobiety, wdając się w przelotne, z góry skazane na porażkę, romanse. Ogólnopolska premiera produkcji wyznaczona została na 2 marca.

Trzeci tytuł otwarcia Camerimage to "Histeria - romantyczna historia wibratora", za której kamerą stanęła Tanya Wexler. Bohaterem jest Mortimer Granville, młody lekarz, który rozpoczyna pracę dla doktora Dalrymple'a. Ten leczy kobiety z histerii, przynosząc im ulgę w życiu intymnym. Z pomocą swego przyjaciela tworzy pierwszy na świecie wibrator. Ten obraz na naszych ekranach zagości w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Festiwal Plus Camerimage odbędzie się w dniach 26 listopada - 3 grudnia w Bydgoszczy.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d37cnbu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37cnbu