Trwa ładowanie...
ds2p5sg
ds2p5sg
Aktualności

Scenariusz "Blade Runner 2" już gotowy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ds2p5sg

Ridley Scott oświadczył, że scenariusz sequela jego kultowego filmu "Łowca androidów" już powstał.

Reżyser zajęty jest obecnie przy swoich najnowszych projektach "Exodus: Gods and Kings" oraz "The Martian", ale znalazł czas na kolejną produkcję. Scenariusz do "Blade Runner 2" jest już bowiem gotowy.

- To świetny tekst - wyjawił. - Oczywiście zakłada obecność Harrisona (Forda - przyp. red.), który mimo wielu wypadków przetrwał tyle lat - dodał reżyser.

ds2p5sg

Ridley Scott oświadczył również, że stanie za kamerą kontynuacji "Łowcy androidów" po zakończeniu zdjęć do "The Martian". Oznacza to, że nie będzie miał czasu na realizację sequela "Prometeusza", którego premierę zaplanowano na 4 marca 2016 roku.

Przypomnijmy, że prace nad drugą częścią kultowej produkcji science fiction, której podstawą była powieść Philipa K. Dicka, trwają od dłuższego czasu. Pierwszą wersję nowego scenariusza napisał Hampton Fancher, który współpracował również przy fabule pierwszego dzieła. Rok temu do zespołu dołączył Michael Green. Akcja nowego filmu ma rozgrywać się wiele dekad po wydarzeniach przedstawionych w legendarnym już obrazie.

ds2p5sg

Podziel się opinią

Share
ds2p5sg
ds2p5sg