Trwa ładowanie...

''Sherlock Holmes: Gra cieni'': Oglądaj premierę w film.wp.pl!

''Sherlock Holmes: Gra cieni'': Oglądaj premierę w film.wp.pl!Źródło: Warner Bros.
dkcw6dh

Dla wszystkich czytelników Serwisu Filmowego Wirtualnej Polski przygotowaliśmy nie lada gratkę. Już w czwartek, 8 grudnia, przeprowadzimy transmisję z czerwonego dywanu wyłożonego przed gwiazdami drugiej części "Sherlocka Holmesa", podczas światowej premiery "Gry cieni".

8 grudnia opublikujemy wiadomość, w której załączymy odtwarzacz wideo wyświetlający przekaz na żywo wprost z Londynu. Na czerwonym dywanie będziecie mogli zobaczyć Roberta Downeya Jr. (Sherlock Holmes), Jude'a Law (Dr Watson), Noomi Rapace (Sim), Jareda Harrisa (Profesor Moriarty) oraz Guya Ritchiego (reżyser filmu).

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 18:45 czasu polskiego, także przygotujcie kubły z popcornem i kubki z napojami gazowanymi oraz zarezerwujcie 60 minut na spotkanie z największymi gwiazdami światowego kina, którzy niemal zapukają do Waszych drzwi.

Zapraszamy!
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

dkcw6dh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkcw6dh