Trwa ładowanie...

Shia LaBeouf wywołuje burzę wokół "Nimfomanki"

Shia LaBeouf wywołuje burzę wokół "Nimfomanki"
d1jlqzb
d1jlqzb

*Shia LaBeouftrochę namieszał w mediach, sugerując, iż w "Nimfomance" Larsa von Trieraznajdą się autentyczne sceny seksu. Producenci postanowili wyjaśnić sprawę.*

- Film jest tym, czym myślicie, że jest - stwierdził Shiaw rozmowie z MTV News. - To Lars von Trier, który robi film o tym, o czym robi. Na przykład na górze scenariusza jest adnotacja, iż robimy to naprawdę. Wszystko, co jest niedozwolone, zostanie zamazane. Ale poza tym, wszystko się dzieje.

Producenci poczuli się w obowiązku wyjaśnienia sytuacji. W oficjalnym komunikacie, będącym reakcją na wypowiedź aktora, zapewniają, że sceny seksu zrealizowane zostaną z pomocą dublerów i efektów wizualnych.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami powstaną natomiast dwie wersje "Nimfomanki", jedna ze scenami aktów seksualnych, druga ocenzurowana.

d1jlqzb

Przypomnijmy, iż film ma być opowieścią o erotycznym życiu kobiety od urodzenia do 50. roku, przedstawioną z punktu widzenia głównej bohaterki - Joe (Charlotte Gainsbourg), która uważa siebie za nimfomankę. Pewnego zimowego wieczoru stary kawaler - Seligman (Stellan Skarsgard) znajduje ją na ulicy półprzytomną i pobitą.

Zabiera Joe do mieszkania, gdzie opatruje jej rany i próbuje wyjaśnić co się stało. Kobieta opowiada mu historię swojego życia, bogatego w erotyczne przygody i podboje.

Poza Gainsbourg, Skarsgardem i LaBeoufem na ekranie zobaczymy Jamiego Bella, Connie Nielsen oraz modelkę Stacy Martin. Zdjęcia właśnie ruszyły i potrwają 11 tygodni. Ekipa zapowiada, że będzie to najbardziej produkcyjnie skomplikowany z dotychczasowych filmów Larsa von Triera.

d1jlqzb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jlqzb