Trwa ładowanie...
du7b0mw

''Sierpień w hrabstwie Osage'': Aktorka Misty Upham zaginęła

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Sierpień w hrabstwie Osage'': Aktorka Misty Upham zaginęła
(AFP)
du7b0mw

Rodzina 32-letniej aktorki *Misty Upham, którą mogliśmy ostatnio podziwiać w nominowanym do Oscara „Sierpniu w hrabstwie Osage”, poinformowała, że artystka zaginęła.*

O sprawie pisze gazeta The Seattle Times. Z informacji, do jakich udało się dotrzeć dziennikarzom, wynika, że kontakt z aktorką urwał się ponad tydzień temu. Po bezskutecznych próbach dotarcia do Upham jej bliscy zdecydowali się na powiadomienie policji.

Zarówno fani jak i rodzina aktorki mają powody do niepokoju. Ojciec ujawnił, że jego córka zmaga się z chorobą psychiczną i przyjmuje leki. Policja miasta Auburn w stanie Waszyngton ujawniła również, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy odebrała aż cztery razy wezwania do mieszkania aktorki. Powodem były jej próby samobójcze. Ostatnie wezwanie miało miejsce 5 października. Jednak kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, *Misty już tam nie było.*

du7b0mw

W rozmowie z The Seattle Times porucznik Steve Stocker zaznaczył, że w związku ze zniknięciem Misty Upham policja nie bierze pod uwagę udziału osób trzecich.

(fot. kadr z filmu "Rzeka ocalenia")

Urodzona 6 lipca 1982 roku Misty Upham zadebiutowała na wielkim ekranie w 2002 roku rolą w dramacie kryminalnym „Zło przychodzi nocą”. Sławę przyniosła jej kreacja w thrillerze „Rzeka ocalenia” z 2008 roku, za którą została nominowana do nagrody Independent Spirit. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w „Django” oraz wspomnianym „Sierpniu w hrabstwie Osage”.

du7b0mw

Podziel się opinią

Share

du7b0mw

du7b0mw