Trwa ładowanie...
d1o3yae

"Słaba płeć?": Marcin Korcz o filmie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Słaba płeć?": Marcin Korcz o filmie
(East news)
d1o3yae

Kobieta sukcesu i niepoprawna romantyczka. Silna i krucha jednocześnie. Taka jest Zośka Suczyńska, bohaterka komedii *"Słaba płeć?". Na swojej drodze spotyka Janka (w tej roli Marcin Korcz), który jest zupełnym przeciwieństwem. Zobacz, co aktor mówi o swojej roli.*

O filmie:
Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania.

Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Na ekranie, obok Olgi Bołądź i Marcina Korcza, wystąpią Marieta Żukowska, Piotr Głowacki, Piotr Adamczyk, Marek Bukowski, Katarzyna Figura, Magda Kumorek, Marian Dziędziel, Zofia Zborowska, Anna Dereszowska, Janusz Chabior. Autorem zdjęć do filmu jest wybitny operator Michael Coulter, współtwórca takich filmów jak „Cztery Wesela i pogrzeb”, „To właśnie miłość” czy „Notting Hill”.

d1o3yae

Film w kinach już od 1 stycznia.

d1o3yae

Podziel się opinią

Share

d1o3yae

d1o3yae