Trwa ładowanie...
pacific palisades

Słoneczne "Pacific Palisades" z Joan Collins na CBS Drama

Share
Słoneczne "Pacific Palisades" z Joan Collins na CBS Drama
Źródło: Studio Munka-SFP
d47xwqy

Nie jest łatwo odnaleźć się w pędzącym świecie południowej Kalifornii. Jeszcze trudniej piąć się po szczeblach kariery, unikając przy tym skandali i pułapek tego świata. Przed tymi wyzwaniami stają bohaterowie serialu „Pacific Palisades” - młodzi małżonkowie, którzy przybyli nad Ocean Spokojny w poszukiwaniu drogi do szczęścia. Mają wszystko, czego potrzeba, by osiągnąć sukces. Są wykształceni, atrakcyjni i przede wszystkim ambitni. Jak sobie poradzą, przekonacie się sami oglądając serial od 16 lipca w dni powszednie o godzinie 22:00 na CBS Drama.

"Pacific Palisades" to opowieść o ludziach balansujących pomiędzy sławą a skandalem oraz fortuną a bankructwem. Głównymi bohaterami serialu jest para młodych ludzi z Michigan, którzy przeprowadzają się do Południowej Kalifornii. Jest to dla nich świat całkiem innych wartości i braku zasad, a funkcjonowanie w nowej rzeczywistości nie jest proste. Nick Hadley, jego żona i jej młodsza siostra przyjeżdżają do Pacific Palisades (zachodniej dzielnicy Los Angeles, położonej nad samym oceanem), gdyż Nick ma dołączyć do prężnie rozwijającej się firmy architektonicznej prowadzonej przez Roberta Russo.

Już pierwszy odcinek serii zaczyna się dramatycznie. Walter Cruise, projektant pobliskiego centrum handlowego, oczekuje zapłaty za swoją pracę. Matt Dunning, konstruktor budowli, nie ma pieniędzy, by mu zapłacić. Oddaje Walterowi swój samochód, co niestety prowadzi do tragedii - auto okazuje się bowiem niesprawne, w wyniku czego Cruise ginie w wypadku.

Kolejny bohater serialu, Cory, musi szybko zdobyć 20 tysięcy dolarów. Wpada na pomysł, że osiągnie to uprawiając hazard. Próbuje zerwać z nałogiem, ale początkowe powodzenie mu na to nie pozwala. Robert i Nick stają przed trudnym zadaniem – muszą sprawdzić, co sprawiło, że alejki w centrum handlowym się zawaliły. W następnym odcinku Nick zaczyna podejrzewać, że Matt może mieć coś wspólnego ze śmiercią Waltera, którego zastąpił w Russo and Associates.

d47xwqy

W „Pacific Palisades” widzowie zobaczą dobrze znaną i goszczącą często na antenie CBS Drama Joan Collins ("Dynastia"). Wystąpi ona w roli niezbyt lubianej Christiny. W obsadzie znalazły się także: Natalia Cigliuti („Różowe lata 70.”, „Beverly Hills 90210”), Kimberley Davies („Sąsiedzi”, „Przyjaciele”) oraz Michelle Stafford („Żar młodości”). Serial to kolejna produkcja Aarona Spellinga.

Na serial "Pacific Palisades" zapraszamy od 16 lipca w dni powszednie o godz. 22:00, powtórka następnego dnia o godz. 10:00 i 17:00

d47xwqy

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47xwqy
d47xwqy