Trwa ładowanie...

Spotkanie z Arturem Żmijewskim oraz Warsztaty Filmowej Kreatywności Huawei i Orange Kino Letnie

Festiwal Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane zaprasza na Warsztaty Filmowej Kreatywności i wyjątkowe spotkanie z gwiazdą festiwalu Arturem Żmijewskim

Spotkanie z Arturem Żmijewskim oraz Warsztaty Filmowej Kreatywności Huawei i Orange Kino LetnieŹródło: EastNews
d8balrp

Podczas kilku dni wakacji będziecie mogli nauczyć się techniki malowania światłem i kręcenia filmów na kilka smartfonów jednocześnie. To niepowtarzalna okazja aby wypróbować możliwości najnowszego smartfonu Huawei P8 i poznać uznanych twórców filmowych.

Marzy Ci się kręcenie filmów przy użyciu kilku kamer jednocześnie? Weź udział w Warsztatach Filmowej Kreatywności Huawei i Orange Kino letnie. Przekonaj się jak opanować profesjonalny warsztat filmowca z pomocą trybu reżyserskiego integrującego kamery kilku smartfonów. Warsztaty 5 i 6 sierpnia poprowadzi Radosław Polak - absolwent poznańskiej ASP, fotograf, twórca teledysków i reklam, od lat współpracujący z największymi polskimi tytułami prasowymi. W latach 2009-2012 wykładowca Warszawskiej Akademii Fotografii, swoje prace wystawiał m.in. w Centre Georges Pompidou w Paryżu. Udział w warsztatach weźmie również Rafał Zawierucha, aktor filmowy i teatralny, znany m.in. z takich filmów jak „Bogowie” czy „Wkręceni”.

Główną atrakcją festiwalowego czwartku w ramach cyklu „Made in Poland” będzie specjalne spotkanie z wielką gwiazdą polskiego kina - Arturem Żmijewskim, tegorocznym laureatem Diamentowego Klapsa Filmowego festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane, ambasadorem Dobrej Woli UNICEF. Aktor, którego trudno zaszufladkować, gra zarówno czarne charaktery jak i postaci szlachetne, gwiazda "Psów"€œ Władysława Pasikowskiego jak i „Katynia"€œ Andrzeja Wajdy.

d8balrp

Spotkanie, otwarte dla publiczności, odbędzie się w czwartek 6 sierpnia o godz. 18:00 na sopockim Molo w kawiarni festiwalowej "Koło Molo"€œ przy fontannie. Podczas spotkania będzie okazja do zadania pytań oraz zdobycia autografu aktora. Spotkanie poprowadzi Anna Maruszeczko - redaktor naczelna magazynu Uroda Życia. Wieczór zakończy projekcja filmu „Mój rower" z Arturem Żmijewskim w jednej z głównych ról.

Kolejna seria spotkań odbędzie się już w 20-21 sierpnia. Warsztaty Filmowej Kreatywności poprowadzi Jerzy Bończak,“ aktor teatralny i filmowy, znany wszystkim z kultowego serialu "Alternatywy 4". Być może wystąpi on właśnie w Twoim filmie...?

Podczas każdego godzinnego warsztatu każdy będzie mógł spróbować być zarówno reżyserem, jak i operatorem oraz poznać możliwości smartfonów Huawei P8 wraz z funkcją „malowania światłem”. W sumie na uczestników czeka ponad 200 miejsc. Prace fotograficzne będą drukowane, a materiały filmowe prezentowane przed seansami festiwalu Orange Kino Letnie w Sopocie i Zakopanem.

d8balrp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8balrp