Trwa ładowanie...
d185k1q
Aktualności

Startuje kanał na YouTube - Wajda School and Studio!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Startuje kanał na YouTube - Wajda School and Studio!
(Studio Munka-SFP)
d185k1q

We wtorek 16 września wystartuje nowy kanał wideo prezentujący osiągnięcia młodych filmowców.

Publikacja i dystrybucja filmów w Internecie nie musi kojarzyć się z piractwem. Wręcz przeciwnie, może stanowić doskonałą formę promocji młodych twórców, których obrazy będą oglądane i komentowane przez internautów z całego świata. W dzisiejszej rzeczywistości, która jest połączona wieloma sieciami komunikacji, trzeba nauczyć się korzystać z dobrodziejstw takiego stanu rzeczy i wyjść naprzeciw oczekiwaniom widowni. Po to właśnie powstał nasz kanał wideo.

Wajda School and Studio na platformie internetowej "YouTube" ma na celu przybliżenie szerokiej publiczności osiągnięć i działań Szkoły Wajdy oraz Wajda Studio. Za jego pośrednictwem chcemy stworzyć miejsce, w którym krótsze formy filmowe (obrazy trwające 5-30 minut) mogą rzeczywiście zaistnieć w świadomości widzów i poprzez to znaleźć swoje "drugie życie". Kanał jest skierowany zarówno do ludzi zainteresowanych twórczością młodych polskich reżyserów, jak i do ludzi, którzy chcą dowiedzieć się więcej o szkole Wajdy lub są zainteresowani procesem powstawania filmów. Mogą tu bowiem wysłuchać fragmentów wykładów oraz wypowiedzi studentów komentujących swoje sceny warsztatowe.

d185k1q

Oprócz tego na naszym kanale każdy będzie mógł obejrzeć nasze filmy dokumentalne oraz fabularne; sceny warsztatowe młodych reżyserów wraz z ich komentarzami; fragmenty wykładów wybitnych twórców kina; zwiastuny nowych produkcji Wajda Studio oraz aktualności dotyczące działań Szkoły Wajdy oraz Wajda Studio.

LINK do kanału Wajda School and Studio:
https://www.youtube.com/user/wajdaschoolandstudio

d185k1q

Podziel się opinią

Share

d185k1q

d185k1q